מצבר לרכב עד הבית

כל רכב זקוק לאפשרות לנסוע. אמנם, רוב הרכבים מונעים באמצעות דלק, אולם בכל רכב ישנו מספר לא מבוטל של חלקים אשר זקוקים לחשמל על מנת לפעול, למשל מזגן, מערכת סטריאו, חלונות חשמליים, מצתים ועוד. כיום ישנם אף רכבים חדישים, אשר אמורים לשמור יותר על איכות הסביבה, והם מונעים על ידי חשמל בלבד, ללא צורך בדלק כלל. אז איך מגיע החשמל לרכב? באמצעות מצבר לרכב. מצבר לרכב הוא בעצם מעין סוללה גדולה במיוחד, אשר נטענת לרוב במהלך הנסיעה, ומספקת לרכב את כל החשמל שהוא זקוק לו. מצבר לרכב הוא אחד החלקים החשובים ביותר ברכב, ללא מצבר לרכב הרכב אינו יכול להתניע ולנסוע כלל. המצברים בנויים משילוב של עופרת וחומצה, בצורה של תאים, שביניהם מונחות ספוגיות. דפנות המצבר טבולות באלקטרוליט (תערובת של חומצה גופריתית ומים) המאפשר יצירה של זרם חשמלי במצבר אשר מועבר לחלקים השונים של הרכב.

בחירת מצבר לרכב

בחירה של מצבר לרכב צריכה להיעשות על פי התנאים הקיימים, גודל הרכב, סוגו והביצועים שלו. ככלל, ככל שהרכב גדול יותר, כך הוא זקוק למצבר גדול יותר. בנוסף, ישנם סוגים רבים של מצברים לרכב, אשר עשויים בשיטות שונות מעט. כל רכב זקוק למצבר מסוג אחר, ולכן חשוב לבדוק את הוראות היצרן של הרכב ושל המצברים, על מנת להתאים לרכב את המצבר המתאים ביותר. יתרה מזאת ? חשוב לבחור במצבר אשר מתאים לאקלים החם של הארץ, מכיוון שעמידותו של המצבר מושפעת מאד מתנאי מזג האוויר באזור.

מצבר לרכב בטופ מצברים

טוב מצברים הינה חברה אשר משווקת מצברים לרכב מזה שנים רבות וכמו כן, מספקת שירות מצבר עד הבית. אצלנו תוכלו לרכוש דגמים שונים של מצבר לרכב ללא חשש, אנו מוכרים את המצברים של החברות הגדולות והאיכותיות ביותר, ומעניקים לכם תקופת אחריות וכן תעודה מקורית של היצרן. באופן זה תוכלו להיות בטוחים כי כאשר אתם רוכשים מצבר לרכב בטופ מצברים, אתם מקבלים מצבר איכותי אשר מתאים לרכב הפרטי שלכם ויחזיק בו מעמד לאורך שנים. כאשר אתם בוחרים בטופ מצברים – אתם בוחרים באיכות ללא פשרות !

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

שתפו עמוד זה

התקשרו עכשיו
Waze