לפרטים חייגו:

מצבר למשאית

מצבר למשאיתכמו כל רכב, גם משאיות צריכות מצברים. מצברים לרכב נועדו לספק לרכבים ולמשאיות את כל צרכי החשמל שלהם. ההנעה הראשונית של המשאית נעשית באמצעות חשמל (אף שהמשך הנסיעה נעשה באמצעות דלק). כמו כן אבזרים רבים בתוך המשאית מונעים על ידי חשמל, החל מן המצת והחלונות החשמליים, הרדיו והמזגן, ועד לפתיחה חשמלית של דלתות המשאית, אם ישנה, ואבזרים חשמליים נוספים. מצברים לרכב מורכבים מעופר, חומצה גופריתית ומים, ויוצרים זרם חשמלי. הזרם הזה מועבר אל כל חלקי המשאית אשר זקוקים לו. מצבר לרכב הוא אחד החלקים החשובים במשאית ובכל רכב ? בלי המצבר כלי הרכב מושבתים, ואין אפשרות להניע אותם.

ההבדל בין מצבר לרכב לבין מצבר למשאית

ההבדל העיקרי ואולי היחיד בין מצבר לרכב לבין מצבר למשאית הוא פשוט הגודל. משאית, בשל הגודל שלה, הכובד שלה, והצרכים הכבדים שלה, זקוקה למצבר גדול בהרבה מאשר מצבר לרכב רגיל. ההבדל הוא משמעותי ? מצברים למשאית הם לרוב בעלי מתח חשמלי של כ-1000 אמפר, בעוד שמצברים לרכב הם בעלי מתח של 500 אמפר פחות או יותר.

תחזוקה של מצברים לרכב או למשאית

כדי שמצבר אכן יחזיק מעמד לאורך זמן כפי שהוא צריך להיות, יש לדאוג לתחזק אותו בצורה נכונה. יש לדאוג למלא מים במצבר בכל עת שיש בכך צורך, ומידי פעם אף לנקות את דפנות המצבר במים רגילים, למניעה של הצטברות חלודה. חשוב לזכור לכבות את כל החלקים החשמליים של הרכב כאשר יוצאים ממנו, כדי למנוע התרוקנות של המצבר. כמו כן רצוי לערוך בדיקה תקופתית אצל חשמלאי רכב.

מצבר למשאית איסוזו, דף או סקניה מזמינים רק בטופ מצברים

טופ מצברים היא חברה אמינה ואיכותית, אשר מספקת מצברים לרכב מכל החברות הטובות הקיימות בשוק. טופ מצברים אמונה על שירות אדיב והוגן ללקוח, על מקצועיות במכירה ובהתקנה ועל אמינות מול הלקוח בכל שלב. חברת טופ מצברים משווקת מצברים לכל מטרה ! מצברים למשאיות, מצברים לאופנועים וכמובן גם מצבר לרכב ניתן לרכוש בטופ מצברים. אנו מעניקים אחריות מלאה ותעודת יצרן על כל המצברים שנו, כדי שתהיו בטוחים שאתם רוכשים את המוצר הטוב ביותר, במקום הטוב ביותר.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

[contact-form-7 id="2236" title="page Bottom Form"]

כל הזכויות שמורות © 2019 טופ מצברים לרכב

התקשרו עכשיו
דילוג לתוכן