אודותינו

טופ מצברים הינה החברה המובילה בארץ לשיווק מצברים. אנו משווקים מצברים של כל החברות הגדולות בארץ ובעולם לכל סוגי כלי הרכב: פרטי, מסחרי, משאיות, גנרטורים, מלגזות, אופנועים, קלנועיות, סירות, טרקטורים ועוד…. אנו בטופ מצברים מקפידים על שירות אדיב, אמין, מקצועי,ו מחירים הוגנים. כמו כן ניתן לקבל שירות בבית הלקוח הכולל בדיקה של המצבר והתקנה מקצועית. נשמח לענות על כל שאלה בטלפון: 054-853-6606

בן גוריון 67, רמת גן

 

חשוב להבין דבר אחד- במצברים לא מתפשרים. פשוט מאד כי בלי מצבר איכותי עבור הרכב שלכם, לא תוכלו למצות את היכולות של הרכב שלכם ואולי, כי אם תתקעו בלי מצבר בדרך לעבודה ותאחרו לפגישה גורלית, תתחרטו מאד על הזנחת המצבר של הרכב שלכם לאורך זמן. חברת טופ מצברים לוקחת שמה דגש ענק על חשיבות של בחירת מצברים לרכב שהינם איכותיים מספיק עבורכם- הלקוחות. לכן, חברת טופ מצברים מקפידה להמשיך ולשמור על מעמד גבוה של חברה מובילה בתחום זה של מצברים לרכב. מצבר לרכב, רק דרך טופ מצברים.

היקף ההכרות של טופ מצברים עם עולם המצברים וכלי הרכב:
טופ מצברים אינה סתם חברה נוספת שמספקת שירותים שונים בתחום זה של מצברים. טופ מצברים לקחה על עצמה להוביל בשוק זה ולכן, היא מקפידה לתת שירות עבור מגוון רב של צרכים. למשל, טופ מצברים תיתן מענה לטרקטורון שלכם, לרכב הביתי שלכם, למשאית, לאופנוע ואפילו לקולנועית, הסירה וכל דבר אחר שצורך מצבר מתחום זה. כך, טופ מצברים הופכת להיות חברה מובילה ובולטת יותר בתוך נותני השירותים של מצבר לרכב.

למה דווקא “טופ מצברים”?
פשוט מאד, בטופ מצברים מקפידים על מצוינות בשני תחומים שונים- בתחום של שירות איכותי ואמין ובתחום של שירות לקוחות מעולה. כך, בטופ מצברים תמצאו מבחר דגמים של מצברים לרכב וכן שירותי התקנה מקצועיים ואפילו שירותי התקנה של מצבר לרכב המגיעים עד הבית. כמו כן, תוכלו ליהנות מאמינות ברמה גבוהה במיוחד, מזמינות של שירות, מאדיבות וכן בנוסף על כל אלו- ממחירים הוגנים. בטופ מטבחים רוצים לאפשר לכם לקנות מצברים לרכב שהינם מעולים אך עם זאת זולים.

הבחירה הטובה עבור מצברים לרכב שלכם
אז אם אתם מחשפים מגוון ומקצועיות בו זמנית, כדאי שכבר עכשיו תתחילו ליצור קשר עם חברת טופ מצברים. בעזרת שירות הלקוחות האדיב, תוכלו להחליט מה הוא המצבר המתאים לכם, היכן אתם רוצים לקיים את ההתקנה וכדומה. כדי לאפשר לכם לקנות מצבר במחיר נמוך מאד, טופ מצברים מערבת כיום גם אפשרות של קניית מצברים משומשים ואמינים. סוף כל סוף- יש לכם למי לפנות.