לפרטים חייגו:

מצבר yuasa

מצבר לאופנוע yuasa – מהחברות המתקדמות בעולם לייצור מצברים

חברת יואסה היפנית מייצרת מצברים כבר למעלה מ-100 שנים, כשחלק מהלקוחות שלה עושות בהם שימוש בתעשיית חלל ותעשייה צבאית, כך שאפשר להבין שמדובר במצברים איכותיים ברמה גבוהה. מצבר yuasa YTX14-BS מדורג במקום השני בעולם ברשימת המצברים המומלצים ביותר לאופנועים, זאת משום שהוא אינו דורש שום תחזוקה לצד מחירו הזול. דרכנו תוכלו לרכוש את מצברי היואסה הטובים ביותר שיש ונוכל להמליץ לכם על האחד שמתאים לאופנוע שלכם – כל מה שצריך זה לצלצל אלינו ואנחנו מגיעים עד אליכם עם מצבר חדש.

מצבר yuasa לאופנוע או טרקטורון 
שירות בפריסה ארצית רחבה
החל מ-510 ש"ח למצבר
אפשרות לרכוש מצבר משומש או חדש של יואסה

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר משתלמת חייגו: 050-999-3572

כמה זמן מחזיק מצבר yuasa?

יש 2 משתנים עיקריים שמשפיעים על משך הזמן שבו תוכלו להשתמש במצבר של חברת יואסה, האחד הוא האקלים שבו אתם נוסעים, כשקור או חום קיצוניים מקצרים את משך חייו של המצבר. השני הוא אופן השימוש בו – מצבר לטרקטורון yuasa שמשתמשים בו באופן יומיומי מחזיק יותר זמן מאשר מצבר שלא מטעינים אותו הרבה. רוב המצברים של החברה מחזיקים בממוצע שנתיים עד 3, אך אם משתמשים בהם בתנאים אופטימליים ודואגים לתחזוקה נכונה שלהם, הם יכולים להחזיק גם למשך 4-5 שנים.

איך לדעת איזה מצבר של יואסה מתאים לאופנוע?

הכול תלוי בכמה אמפר דרוש לאופנוע שלכם. מצבר יואסה 30 אמפר מדגם YB30CL-B הוא העוצמתי ביותר שתוכלו למצוא, אך יש מצברים "קלים" יותר אפילו של 3 אמפר, כמו למשל דגם YTX4L-BS. רוב האופנועים בישראל צריכים מצבר 12 אמפר, כמו דגם YTX14-BS או YTX14AHL-BS, ואם אתם מתקשים להבין איזה מצבר מתאים לאופנוע שלכם, אנחנו נוכל לעזור לכם לעשות את הבחירה הנכונה.

מצבר יואסה לאופנוע יד שנייה בזול

אתם לא חייבים לרכוש מצבר חדש אם אין לכם אפשרות להשקיע את סכום הכסף הנדרש עבורו – תוכלו לרכוש דרכנו מצבר יד שנייה של יואסה שכבר נעשה בו שימוש באופנוע אחר ושיחזיק למשך זמן של לכל הפחות חצי שנה. מתי זה משתלם? אם אתם מתכננים למכור את האופנוע שלכם בזמן הקרוב או אם אתם לא צריכים אותו לנסיעות קבועות – אנחנו כאן בשבילכם כדי לספק לכם מצבר לרכב במחיר הזול ביותר שאפשר.

כל הזכויות שמורות © 2019 טופ מצברים לרכב

התקשרו עכשיו
דילוג לתוכן