לפרטים חייגו:

מצבר שנפ 66 אמפר

מצבר שנפ 66 אמפר במחיר אטרקטיבי עד הבית – כולל התקנה

לאילו רכבים מתאים מצבר שנפ 66 אמפר? מה מחירו עם אחריות? כמה עולה מצבר שכזה משומש ואיך שומרים על אורך חיי המצבר הזה? המשיכו לקרוא וגלו את הכל.

הרכב לא עובד בגלל בעיה במצבר? אתם בטח שואלים את עצמכם למה זה קרה דווקא עכשיו, אך למען האמת, אין זמן טוב שבו נגמר המצבר. הרי באתם להתחיל בנסיעה ופתאום גיליתם שהרכב לא מניע, וכעת נדחו כל התוכניות שלכם. אך האם באמת הלך כל היום? ממש לא! הזמינו אליכם עד הבית מצבר לרכב שנפ 66 אמפר כולל התקנה דרך פורטל טופ מצברים ותוכלו להמשיך ביומכם בלי עיכובים. נהיה אצלכם תוך פחות משעה ונעזור לכם לחזור לדרכים כאילו שום דבר לא קרה.

מצברים שנפ 66ah במחיר שובר שוק!
החלפת מצבר לרכב 66ah של שנפ בשירות עד הבית
התאמת מצבר לסוגים שונים של רכבים כולל מאזדה, ג'יפ ופורד
שירות בפריסה ארצית רחבה
שירות בזמינות הכי גבוהה שיש – 24 שעות ביממה

לפרטים והצעת מחיר חייגו: 050-999-3572

מצבר שנפ 66 אמפר בזול
איזה דגם מצבר מתאים לרכב שלכם?

המצבר שעליו אנחנו מדברים מגיע ב-2 גרסאות אצל שנפ, וכל גרסה מתאימה לרכבים מסוג אחר – מצבר למאזדה, ג'יפ, פורד או אופל. על פי סוג הרכב שלכם נוכל להתאים לכם את המצבר שישרת אתכם כמו שצריך למשך זמן ארוך, ואילו אם בוחרים מצבר פחות מתאים, בסופו של דבר מגלים שהוא "מתעייף" מהר יותר. אז איזה מצבר מתאים לאיזה רכב? לפניכם התשובה.

מצברים 66Ah של שנפ

סוג המצבר רכבים שהמצבר מתאים להם זרם התנעה קיבול רזרבי אורך רוחב

גובה

9 יפני סילבר קלציום פלוס מאזדה 3, מאזדה 6 וג'יפ 580 105 270 מ"מ 173 מ"מ 223 מ"מ
אאודי נמוך סופר סטרונג פורד (בנזין) ואופל 640 99 278 מ"מ 175 מ"מ 175 מ"מ

 

כמה עולה מצבר שנפ 66 אמפר עם אחריות?

על רכישת מצבר Super Strong ישירות דרך שנפ תשלמו 900 שקלים ותקבלו אחריות לשנה, ואילו מצבר Silver Calcium Plus יעלה בין 915-1,050 שקלים, עם אחריות ל-20 חודשים. אצלנו תוכלו לרכוש מצברים בעלות זולה הרבה יותר עם אחריות – רק 560-640 שקלים! לא רק זה, אלא שבמחיר כלולה כבר הגעה עד אליכם והחלפת מצבר על המקום, ואם שיחק לכם המזל יתכן כי דווקא עכשיו יש אצלנו מבצע עם מצברים 66Ah! בכל חודש אנחנו מפרסמים מבצעים חדשים, אז שווה להתעדכן.

האם שווה לרכוש מצבר משומש?

אולי נשמע לכם מעט מוזר לרכוש מצבר שכבר נעשה בו שימוש, אך למעשה זה לא כל כך נדיר. לא כל אחד יכול להרשות לעצמו להוציא כמה מאות שקלים על מצבר, במיוחד על כזה שהפסיק לעבוד בזמן לא צפוי ולא מתאים, ולכן רכישת מצבר יד שנייה היא בהחלט אפשרות אטרקטיבית. מחיר מצבר לרכב שנפ 66 אמפר יד שנייה מתחיל ב-170 שקלים, ואמנם הוא מגיע ללא אחריות, אך זה שווה את המחיר הזול. ניתן ואף מומלץ אפילו לרכוש מצבר משומש שיהיה כרזרבי למקרה שהמצבר הנוכחי ייגמר, או אם הרכב שלכם עומד למכירה ואינכם מתכננים להשתמש בו למשך יותר משנה.

איך לדאוג שהמצבר יעבוד למשך כמה שיותר זמן?

כדי לשמור על המצבר כמו שצריך עליכם להבין מה הוא בדיוק עושה וכיצד הוא עובד. המצבר מספק כוח חשמלי לרכב, כשהוא למעשה סוללה לכל דבר. הוא מסייע גם בין היתר להצית את המנוע כשאתם מניעים, והאלטרנטור מסייע להטעין אותו בכל נסיעה. עם זאת, לאחר מספר שנים המצבר מאבד את כוחו להיטען ולספק חשמל, ולכן מפסיק לעבוד. אפילו אם מניעים את הרכב עם כבלים, בפעם הבאה שתנסו להניע את הרכב לאחר שלא הונע למשך זמן מה, המצבר שלכם לא יעבוד.

על כן כדי לשמור על המצבר צריך לוודא שהוא לא מבזבז יותר מדי כוח ללא טעינה, למשל כשאתם משאירים אורות, רדיו או מזגן דלוק והרכב כבוי. בנוסף, אם הרכב עומד בחניה ולא נוסע במשך מספר שבועות, המצבר ממשיך לעבוד ומספק כוח חשמלי לאזעקה או לקודן. לכן מומלץ להניע את הרכב פעם בשבוע ולצאת לסיבוב קצר כדי להטעין את המצבר. דבר אחרון שחשוב לציין זה האלקטרוליט שבמצבר – בחנו את מפלס המים שבמצבר מדי מספר חודשים ואם הוא נמוך מלאו את המצבר במים מזוקקים.

כל הזכויות שמורות © 2019 טופ מצברים לרכב

התקשרו עכשיו
דילוג לתוכן