לפרטים חייגו:

מצבר שנפ 62 אמפר

מצבר שנפ 62 אמפר כולל התקנה עד הבית

מה הסימנים לכך שנגמר המצבר, לאילו רכבים מתאים מצבר שנפ 62 אמפר, כמה עולה המצבר והאם הוא נחשב מצבר מומלץ? המשיכו לקרוא וגלו את כל התשובות.

לא משנה איך אתם מטפלים ברכב שלכם ועד כמה אתם דואגים לו, מדי 3-4 שנים זה יקרה שוב – המצבר ישבוק חיים ויגיע הזמן להחליף אותו. אם זו לא הפעם הראשונה שלכם, אתם בטח כבר יודעים איזה מצבר דורש הרכב שלכם, אך אם זו הפעם הראשונה – אל תילחצו. כאן בפורטל טופ מצברים תוכלו להזמין אליכם מצבר עד הבית, שיותקן על ידי חשמלאי רכב מומחה שיתאים לכם מצבר לרכב כמו כפפה ליד. ברשותנו ניסיון של למעלה מ-15 שנה בתחום, ואנחנו מבטיחים לכם יחס אדיב, שירות מקצועי וזמינות מידית בפריסה ארצית.

מצברי שנפ 62 אמפר במחיר הכי משתלם – בהתחייבות!
מחליפים את המצבר שלכם בכל שעה – הגעה תוך 30 דקות במרכז
מתאימים מצברי שנפ 62Ah משומשים או חדשים עם אחריות לסוגים שונים של רכבים
שירות בפריסה כלל ארצית
עובדים בכל שעות היום – גם בסופי שבוע וחגים!

לפרטים על מצברים והצעת מחיר חייגו: 050-999-3572

מצבר שנפ 62 אמפר בזול
איך לדעת שהבעיה היא אכן במצבר?

לא כל בעיה בהנעה היא בעיה במצבר, אך יש כמה סימנים שכן מעידים על כך שהמצבר הוא הגורם. אם המנוע לא עובד כלל כשאתם מסובבים את המפתח וכל מה שאתם שומעים זה תיקתוקים חרישיים, זה הצליל שהמצת עושה. אין מספיק כוח חשמלי כדי להתניע את המנוע, וזה סימן ברור לכך שהלך המצבר. יתכן גם שתראו כי לוח המכוונים "משתגע", וזה החשמל שנותר במערכת ושכעת מתרוקן לחלוטין.

תוכלו לנסות להניע את הרכב עם כבלים, אך אפילו אם זה יעזור דעו שהבעיה תחזור על עצמה בעתיד, וזה יקרה כרגיל – בדיוק ברגע שלא תצפו לו ושלא יתאים לכם. לכן כדאי מראש כבר לדאוג להזמין מצבר חדש לרכב, כך שלא תיתקעו בלי שאיש יוכל לעזור לכם להניע את המכונית.

לאיזה רכב מתאים מצבר 62 אמפר של שנפ?

אם תחפשו מצבר לרכב שלכם אתם תגלו שיש כמה שנראים כאילו שהם מתאימים לו, אך למעשה לא כל 62 אמפר יהיה מתאים לרכב הספציפי שלכם. לכן חשוב להתייעץ בראש ובראשונה עם חשמלאי רכב מומחה, ואנחנו יכולים כבר עכשיו לספר לכם איך להתאים מצבר לרכב שלכם לפי סוגו. פשוט עקבו אחרי המידע שלפניכם:

מצברים 62Ah של שנפ

התאמה לרכב זרם התנעה קיבול רזרבי אורך רוחב

גובה

1701 פיאט פיאט, פיג'ו, אאודי, פולקסווגן ג'טה, פולקסווגן גולף, טויוטה אוונסיס 540 90 242 מ"מ 175 מ"מ 190 מ"מ
SR S7 פיאט, פיג'ו, אאודי, ג'טה, גולף, אוונסיס 440 95 230 מ"מ 180 מ"מ 180 מ"מ
S7 קוטב צד שברולט קוואלייר, שברולט אלרו, שברולט קורסיקה, קרייזלר סטרטוס, 440 95 230 מ"מ 180 מ"מ 180 מ"מ
דייהו דייהו, קיה, שברולט קוריאה 540 90 242 מ"מ 175 מ"מ 190 מ"מ


כמה עולה מצבר שנפ 62 אמפר עד הבית?

אתם לא צריכים להגיע לשום מקום, משום שאנחנו מגיעים אליכם ודואגים להחליף לכם מצבר על המקום – ובמחיר משתלם! מצבר לרכב שנפ 62 אמפר כולל התקנה יעלה לכם דרכנו רק 450-560 שקלים, כולל אחריות!

מעוניינים בהנחה? תוכלו להגיע עד אלינו ולחסוך לעצמכם 70 שקלים, או שתוכלו אפילו לבקש מאיתנו לספק לכם מצבר משומש שמתאים לרכב שלכם. המצבר הזה כמובן יגיע ללא אחריות, אך ישמש אתכם נאמנה למשך תקופת זמן של שנה עד שנתיים. מחיר מצבר שנפ 62 אמפר יד שנייה יהיה החל מ-170 שקלים, ונוכל גם אותו לספק לכם עד הבית כולל התקנה.

למה ללכת דווקא על שנפ?

כמובן שנוכל להמליץ לכם גם על מצברים של חברות אחרות, כמו מצברי בוש או ורטה, אך בניגוד אליהן, רכישת מצבר מבית שנפ היא רכישה של מצבר כחול לבן. המשמעות של זה היא שקניית מצבר שכזה תומכת בכלכלה הישראלית, ובאופן כללי תקבלו עליו הצעת מחיר זולה יותר מאשר על מצברים שמייבאים מחו"ל, ולאו דווקא תקבלו איכות ירודה. למעשה, שנפ נמצאת בחוד החנית בכל מה שנוגע לטכנולוגיות מצברים, והמוצרים שלה עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר שיש. אנחנו בהחלט ממליצים על מצברי שנפ לכל מי ששוקל לרכוש מצבר ישראלי במחיר משתלם.

כל הזכויות שמורות © 2019 טופ מצברים לרכב

התקשרו עכשיו
דילוג לתוכן