לפרטים חייגו:

מצבר שנפ 40 אמפר

מצבר שנפ 40 אמפר עם התקנה עד הבית – הכול כלול במחיר

האם מצבר שנפ 40 אמפר מתאים לרכב שלי, האם הוא מומלץ, כמה הוא אמור לעלות ואיך שומרים עליו שלא ייגמר מהר? השאלות האלה יקבלו מענה כבר עכשיו.

יש לכם רכב קטן וקומפקטי שלפתע הפסיק להתניע? כנראה שהמצבר הקטן שבו התעייף והגיע הזמן להחליף אותו, ודרך פורטל טופ מצברים תוכלו לעשות זאת בלי לזוז מהמקום ובלי לשלם מחיר יקר. אנחנו מספקים לכם מצבר לרכב שנפ 40 אמפר כולל התקנה עד הבית לא משנה איפה אתם נמצאים, כשהשירות שלנו ניתן בפריסה ארצית. רק הרימו אלינו טלפון או השאירו את הפרטים שלכם כאן באתר, ואנחנו נגיע אליכם תוך פחות משעה עם מצבר חדש לרכב מיני!

מצברי שנפ 40 אמפר במחיר ללא תחרות!
החל מ-450 ש"ח – אפשרות הגעה עד הבית
מחליפים מצבר ישן בחדש עד הבית – נגיע אליכם לכל מקום בארץ
מתאימים סוגים שונים של מצברים 40Ah לפי דגם הרכב: הונדה ג'אז, יונדאי 10i ועוד
שירות בפריסה ארצית רחבה
אפשרות לרכוש מצבר חדש או יד 2 בחצי מחיר

לפרטים על המצברים והצעת מחיר חייגו: 050-999-3572

מצבר שנפ 40 אמפר בזול
לאילו רכבים מתאים 40 אמפר?

אף על פי שיש 2 מצברים 40Ah של שנפ, האחד מהם מתאים לרכבים והאחר למערכות סולאריות, כשאנו מספקים אך ורק את זה שמתאים לכלי רכב. דגם המצבר הוא 1305, והוא מתאים לרכבים הבאים:

קיה פיקנטו

√ יונדאי אטוס

√ יונדאי i10

√ דיהטסו סריון

√ דייהו מאטיס

הונדה ג'אז

√ הונדה אינסייט

√ טויוטה פריוס

המצבר הזה מגיע ב-2 גרסאות, האחת רגילה (סילבר קלציום פלוס) והאחרת Super Strong. שני סוגי המצברים לא מצריכים תחזוקה כלל, וזה המפרט שלהם:

אמפר: 40

קיבול רזרבי: 50

זרם התנעה: 345

אורך: 197 מ"מ

רוחב: 128 מ"מ

גובה: 227 מ"מ

האם המצברים של שנפ מומלצים?

התשובה הקצרה היא כן, אך התשובה הארוכה מעט מורכבת מכך, כשלמעשה הכול תלוי ביכולת הכלכלית שלכם. כמצבר ישראלי זול, שנפ הוא הבחירה הנפוצה ביותר ובצדק. מדובר על מצבר איכותי שלא מאכזב לעולם ושמתפקד ביעילות למשך 3-4 שנים כל עוד דואגים לו כמו שצריך. מנגד, יש מצברים של חברות אחרות שנחשבים ליקרים יותר, אך בה בעת יוקרתיים יותר, כמו מצברי ורטה למשל מהסדרה הכסופה. עם זאת, אנחנו תמיד ממליצים לרכוש את מצברי שנפ, משום שעד היום לא שמענו אפילו תלונה אחת עליהם.

כמה עולה מצבר שנפ 40 אמפר בהנחה?

אם תרכשו מצבר ישירות דרך החברה תשלמו מחיר יקר מאוד, בעיקר בגלל האחריות הארוכה שנמשכת לאורך 20 חודשים. המצבר יעלה לכם בין 745-975 שקלים, אך דרכנו תוכלו לזכות במחיר נמוך בהרבה – רק 450-560 שקלים! המחיר הנמוך מתבטא כמובן באחריות לתקופה קצרה יותר, אך כל עוד תשמרו על המצבר שלכם כמו שצריך, אין סיבה שתזדקקו לה. למעשה, משום שמדובר במצבר שלא מצריך תחזוקה, אם תדאגו לעקוב אחרי ההוראות שלנו תוכלו לשמור עליו לאורך זמן ללא שום בעיה.

נוכל לספק לכם על מצבר לרכב שנפ 40 אמפר מחיר זול אף יותר אם תעדיפו לרכוש מצבר משומש שכבר שהה תקופה מסוימת ברכב אחר. אמנם לא תקבלו שום תקופת אחריות למצבר הזה, אך תשלמו עליו רק החל מ-170 שקלים, וזה בהחלט מחיר מציאה! שקלו זאת אם אתם מתכננים למכור את הרכב שלכם למשל בתקופה הקרובה.

ממה להיזהר כדי לשמור על המצבר לאורך זמן

הדבר החשוב והברור ביותר שעליכם להיזהר ממנו הוא השארת אורות דלוקים כשהמנוע כבוי. אם הרכב שלכם לא מכבה אורות באופן אוטומטי, עשו לעצמכם תזכורת לכבות אותם כשאתם יוצאים מהרכב, אפילו אם אתם עוזבים אותו רק לזמן קצר. זהו הגורם העיקרי שמחסל לכם את המצבר, ואם השארתם את הרכב בחנייה עם אורות דלוקים למשך כל יום העבודה, כשתחזרו אליו תגלו שהמצבר התרוקן לחלוטין ושאין ברירה אחרת אלא להפעיל אותו עם כבלים.

דבר אחר שחשוב להקפיד עליו זה להניע את הרכב אחת לשבוע-שבועיים אם אתם לא משתמשים בו, ולצאת לסיבוב קטן בשכונה. זה יעזור להטעין את המצבר, שממשיך לעבוד גם כשהרכב כבוי כדי להפעיל את מערכות החשמל של האזעקה, הקודן וכדומה. אם אין לכם אפשרות לעשות זאת – למשל אם אתם טסים לחו"ל – מומלץ שתנתקו את המצבר ותאחסנו אותו במחסן עד שתעשו שוב שימוש ברכב.

כל הזכויות שמורות © 2019 טופ מצברים לרכב

התקשרו עכשיו
דילוג לתוכן