לפרטים חייגו:

מצבר שנפ

מצבר שנפ של החברה הישראלית המובילה בתחום המצברים

מצבר שנפ ואיכות הולכים יד ביד, והיום אתם תכירו את הטכנולוגיות שבהם משתמשת החברה לייצור המצברים שלה והמחירים למוצריה – כולל מחירי מבצע שתוכלו לקבל דרכנו.

ידוע שמוצרים כחול-לבן הם לרוב באיכות טובה, אך אין חברה שמוכיחה זאת כמו שנפ מצברים. כל מצבר ומצבר שלה מיוצר בטכנולוגיה מתקדמת ועובר ביקורות איכות ממוחשבות קפדניות, לכן זה לא מפתיע שמעולם לא שמענו אפילו תלונה אחת על המצברים של החברה. דרך פורטל טופ מצברים תוכלו להזמין עד אליכם מצבר של שנפ שמותאם באופן פרטני לצרכים האלקטרוניים של הרכב שלכם, ואם אתם לא יודעים איזה מצבר אתם צריכים, אל דאגה – אנחנו נתאים לכם אותו.

מצברי שנפ במחיר ללא תחרות!
החלפת מצבר שנפ החל מ-460 ש"ח
אפשרות הגעה עד הבית במחיר סמלי!
מתאימים מצבר של חברת שנפ לסוג הרכב שלכם – התייעצות בחינם
מספקים מצברי שנפ מכל הסוגים הקיימים כולל סילבר קלציום פלוס, AGM ועוד
שירות בפריסה ארצית רחבה
שירות בזמינות הכי גבוהה שיש – 24 שעות ביממה

לפרטים, בירורים על מצבר שנפ והצעת מחיר חייגו: 050-999-3572

מצבר שנפ לרכב

הכירו 4 סוגים של מצברי שנפ

את המצברים של החברה ניתן לחלק לפי מספר קטגוריות, כולל השימוש המתאים להם – רכב פרטי, רכב מסחרי, קלנועית ועוד, אך קודם כל צריך להבין באילו טכנולוגיות משתמשת החברה לייצור המצברים שלה. לפניכם 4 סוגי טכנולוגיות המצברים שבהם מתהדרת שנפ:

1. מצברי Heavy Duty

המצברים האלה מתאימים באופן פרטני למשאיות, רכבים מסחריים, רכבי שטח ורכבים כבדים. יש להם לוחות משופרים ביחס למצברים אחרים, וכן חוצצים מיוחדים שמונעים רעידות בתוך המצבר עקב רעידות ברכב עצמו.

יתרונות המצבר:

√ עמיד בפני חום וקור קיצוניים

√ מבנה מחוזק למניעת נזקים עקב פגיעות פיזיות ורעידות

√ אספקת זרם גבוהה מהרגיל בעקבות חיבורים מחוזקים בין התאים

√ משך שימוש ארוך

√ מאפשר התנעה בעוצמה מרבית.

2. מצבר שנפ סילבר קלציום פלוס

בטכנולוגיה זו משלבים במצבר סגסוגת קלציום עם בדיל, וזו למעשה הדרך של שנפ להתאים את המצבר לאקלים של מדינתנו. למעשה, טכנולוגיות הקלציום פלוס נחשבת לכל כך מתקדמת עד שבה משתמשים רוב יצרני המצברים הידועים גם מחוץ לישראל. אם יש לכם רכב חדש, סביר להניח שזה המצבר המושלם בשביל המכונית שלכם. לחלק מהמצברים האלה יש כיסוי מיוחד וכפול, אותו אין צורך לפתוח משום שלא צריך למלא במים במצבר.

יתרונות המצבר:

√ המצבר לא דורש תחזוקה

√ צורך מעט מאוד מים

√ מתפקד למשך זמן רב בעקבות הפריקה העצמית הנמוכה שלו

√ מונע קצרים חשמליים פנימיים

√ עמיד בטמפרטורות קיצוניות

√ ניתן להתאים את המצבר לסוגים שונים של רכבים (למכוניות חדשות)

√ מגיע עם ידית נשיאה שהופכת את ההרכבה והשליפה לנוחים יותר

√ עמיד במקרה של טעינת יתר.

3. מצברי AGM

האותיות AGM הן קיצור של Absorbed Glass Mat, ובמצבר הזה הפקקים מכילים ווסתי לחץ שמסייעים להגן על המצבר למשך זמן רב יותר. אם יש לחץ במהלך הפריקה למשל, הווסתים ישחררו אותו וימנעו מהמצבר להתפוצץ. בה בעת, כמו מצברים אחרים של החברה, אלו הם מצברים שמיוצרים בטכנולוגיית VRLA (Valve Regulated Lead Acid), שהם מצברים אטומים לחלוטין שלא מצריכים תחזוקה. המצבר עושה שימוש מחדש במים שבו בתהליך מחזורי במהלך הפריקה והטעינה.

יתרונות המצבר:

√ מנצל באופן מרבי את האלקטרוליט שבתוכו

√ לא מצריך תחזוקה או בדיקה של מפלס המים

√ מונע נזילות של חומצה, גם במקרה של תאונה

√ לא פולט גזים

√ אפשר להרכיב אותו בכל זווית שרוצים

√ עמיד מאוד בפריקה וטעינה

√ יש לו פריקה עצמית נמוכה

4. מצברי ג'ל

גם המצברים האלה עשויים בטכנולוגיית VRLA ולא מצריכים טיפולים תקופתיים, אולם בהם החומצה נמצאת במצב צבירה ג'ל. גם כאן יש ווסתי לחץ שמגנים על המצבר אם נוצר בו לחץ יתר, והמצבר עצמו מתאים בעיקר לרכבים חשמליים, כמו קלנועיות. ישנם גם מצברים שמתאימים לטרקטורונים ואופנועים, והם מותאמים לנסיעות בשטח בשל היותם עמידים בפני רעידות. שימו לב שהמצברי הג'ל של שנפ הם למעשה מצברים מיובאים של חברת Trojan.

יתרונות המצבר:

√ לא דורש טיפול ותחזוקה

√ מנצל באופן מרבי את האלקטרוליט שבו

√ בעל פריקה עצמית נמוכה

√ לא פולט גזים

√ Spill Proof – לא נוזלת ממנו חומצה, גם במקרה של תאונה

√ אפשר להרכיב אותו בכל זווית

√ עמידות משופרת בטעינה ופריקה

איך מתאימים את המצבר הנכון לרכב?

כפי שאתם בטח מבינים, לכל סוג רכב מתאים סוג אחר של מצבר, אך הבחירה לא מסתכמת בטכנולוגיה שבה עשוי המצבר. המדד העיקרי שמעניין אתכם זה מידת האמפר של המצבר, אך כך גם הקיבול הרזרבי שלו, זרם ההתנעה שלו וכמובן המידות שלו – הרי אי אפשר להרכיב מצבר ברכב כשאין מספיק מקום עבורו.

משהו שפחות צריך לעניין אתכם זה באיזה צד נמצא קוטב הפלוס ובאיזה צד נמצא קוטב המינוס. זאת משום שכשמרכיבים מצבר שנפ פלוס מינוס לא קובעים את תצורתו. עם זאת, חשוב שתדעו איזה קוטב נמצא באיזה צד על מנת שתדעו איך לחבר נכון כבלים במקרה שתצטרכו להפעיל את המצבר בעזרתם.

כמה עולה מצבר שנפ מקורי?

אף על פי שמדובר בייצור מקומי, אלו הם לא מצברים זולים כל עוד רוכשים אותם ישירות דרך שנפ. מדובר במחירים שמתחילים ב-700 שקלים ויכולים להגיע עד ל-3,000 שקלים. מחיר מצבר שנפ ממוצע לרכב כמו מאזדה יעמוד על כ-1,000 שקלים, ובמחיר שכזה ואף זול יותר ניתן כבר לרכוש מצבר של חברה יוקרתית יותר, כמו מצבר ורטה למשל.

עם זאת ראוי לציין כי ברוב המקרים מקבלים על מצבר שנפ שנתיים אחריות, וזה לא מעט. במהלך השנתיים האלה יכולים לקרות דברים רבים למצבר שלכם, וכל עוד יש לכם אחריות אתם יכולים להיות בטוחים שיש מי שיטפל בכם במקרה של תקלה.

כמה עולים מצברי שנפ דרך הפורטל שלנו?

אף על פי כל מה שנאמר, אם תזמינו את המצבר שלכם דרכנו אין זה אומר שלא תקבלו על מצבר שנפ אחריות – אנחנו מספקים גם אותה, ואת המצבר עצמו בעלות זולה הרבה יותר. דרכנו ניתן לרכוש מצבר שנפ במבצע במחיר של 460 שקלים בלבד, והמחיר היקר ביותר שאנחנו מוכרים בו מצבר של החברה הוא 1,700 שקלים – מצבר למשאית של שנפ.

חוות הדעת שלנו על מצברי שנפ

כשבחנו את כל יצרני המצברים בישראל, החלטנו כי יש לנו על מצבר שנפ חוות דעת טובה מאוד, ואנחנו ממליצים על מצברי החברה בחום. מדובר במצברים איכותיים, עמידים ואמינים שאף פעם לא מאכזבים, והמחירים שלהם דרכנו בהחלט מציבים תחרות ליצרנים אחרים. אם אתם מתכננים לקנות מצבר שנפ השוואת מחירים תוכל לעזור לכם להבין עד כמה אתם יכולים לחסוך עם החלטה שכזו, בלי להתפשר על איכות.

סוגי מצברים:

60 אמפר של שנפ

70 אמפר של שנפ

62 אמפר של שנפ

80 אמפר של שנפ

מצבר שנפ 65 אמפר

מצבר שנפר 40 אמפר

מצבר שנפ 66 אמפר

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

[contact-form-7 id="2236" title="page Bottom Form"]

 

כל הזכויות שמורות © 2019 טופ מצברים לרכב

התקשרו עכשיו
דילוג לתוכן