מצבר שנפ

מצבר שנפ מחיר זול כולל אחריות רק אצלנו!

מצבר שנפ הוא תוצר אחת מהחברות של מצברי הרכב הגדולה והמוכרת ביותר בישראל, החברה החלה את דרכה בתעשיית הרכב לפני 60 שנה בשנת 1951. מצברים לרכב הינם הלב של הרכב, המצבר משפיע באופן ישיר על מצבר שנפ לרכבהביצועים של הרכב ולכן הבחירה במצבר שנפ יכולה להבטיח שקט נפשי, במיוחד כשאתם יודעים  שהמצבר שאתם רוכשים הוא אכן מצבר איכותי אשר מגיע אליכם ישירות מן היבואן והאחריות הינה ארוכת טווח ואמינה מאוד. כולם יודעים שמצבר שנפ הוא מצבר איכותי. מצברי הרכב תוצרת שנפ עד כדי כך פופולאריים שהחברה החלה לייצא את המצברים גם למדינות מפותחות אחרות באירופה, קפיצת המדרגה הזאת קנתה לחברה שם עולמי בייצור וייבוא מצברים מרחבי אירופה. החברה בעלת היתרים ברמה הגבוהה ביותר באירופה, דבר המאפשר את חיזוק השקט הנפשי של הלקוחות והידיעה שחברת שנפ מספקת מצברי רכב מהאיכות הטובה והגבוהה ביותר בעולם נכון להיום.

מצבר שנפ – איכות היא לא מילה גסה

מצבר לרכב חשובים מאוד להיות מותאמים בצורה יסודית, אחד הדברים שמלווים את המצבריםשל חברת שנפ לאורך השנים זה שהיא מייצרת את המצברים כמעט לכל סוגי כלי הרכב אך שומרת על התאמה מקסימאלית ומדוקדקת לכל אחת מן החברות השונות הקיימות כיום בשוק.

חברת שנפ דוגלת בכך שכל מצברי הרכב אותם היא מייצרת יהיו ידידותיים לסביבה ויעברו את מיטב הבדיקות על מנת להיות החברה אשר מספקת מצברים שהכי ידידותיים לסביבה ומזהמים כמה שפחות. מרכיב הידידותיות לסביבה אמור להיות אחד המובילים מבחינת הקונה, ככל שהמצבר יהיו חזק יותר אך באותה מידה גם ידידותי לסביבה כך האפקטיביות שלו תהיה טובה בהרבה ותמנע את האפשרות שמא מישהו עלול להיפגע בתוצאה מזיהום האוויר.

בשנים האחרונות קיבלה על עצמה שנפ להיות המייבאת של חברת TROJAN בישראל. החברה הינה אחת המובילות בתחום המצברים בעולם נכון להיום והמייצרת המובילה של מצברי פריקה עמוקה אשר מסוגלים להגיע אל מכת חשמל ראשונה גבוהה במיוחד. מצברי פריקה עמוקה מתאימים בעיקר לכלי רכב מאסיביים ופחות לכלי רכב פרטיים אך היתרון של מצברים אלה הוא גבוהה לעומת המצברים הרגילים אשר מסוגלים להוציא עוצמה נמוכה יותר ממנו.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

שתפו עמוד זה

התקשרו עכשיו
Waze
דילוג לתוכן