לפרטים חייגו:

מצבר פרימיום

מצבר פרימיום חדש עד הבית במחיר חסר תקדים!

מה זה מצבר פרימיום, אילו חברות מייצרות ומשווקות אותו בישראל ולאילו רכבים הוא מתאים? המשיכו לקרוא וגלו את הכול.

מי שמחפש מצבר עוצמתי ואיכותי בשביל רכב פרימיום יודע שהוא לא יכול להסתפק בכל מצבר זול שקיים בשוק – צריך לוודא שזה יהיה מצבר שידע לתמוך כמו שצריך במערכות המתוחכמות של הרכבים החדשים והיוקרתיים, ובה בעת יהיה חסכוני ומשתלם לרכישה. בשביל זה קיימים מצברי הפרימיום, שנמצאים בכמה רמות מעל למצברים רגילים שמצריכים תחזוקה קבועה ושאורך החיים שלהם נמוך ביחס אליהם. אם אתם מחפשים מצבר איכותי ואמין שישרת אתכם נאמנה למשך שנים ארוכות וידאג ל"בריאות" של הרכב שלכם, כאן באתר Top מצברים תוכלו להזמין את המצבר עד אליכם בלי שתצטרכו אפילו להביא את הרכב שלכם אלינו.

מצברי פרימיום איכותיים במחיר ללא תחרות!
החלפת מצבר פרימיום ישן בחדש בשירות עד הבית
התאמת מצברי פרימיום לרכבי יוקרה, למשאיות קלות ועוד
שירות בפריסה ארצית רחבה
עובדים בכל שעות היום – 24 שעות ביממה

לפרטים, בירורים והצעת מחיר חייגו: 050-999-3572

מצבר פרימיום בזול
מצברי פרימיום שנפ – ייצור ישראלי

חברת שנפ היא היצרנית הישראלית היחידה של מצברי פרימיום, ואת זה היא עושה בעזרת טכנולוגיית סילבר קלציום פלוס. בטכנולוגיה זו משלבים סגסוגת קלציום בדיל, מה שמספק ביצועים איכותיים הרבה יותר מאלו של מצברים אחרים, עם התאמה מיוחדת לאקלים החם של ישראל. היתרון המשמעותי של מצבר calcium+ זה שהוא לא דורש טיפול, וניתן להתאים את המצברים עבור רכבים חדשים רבים שיוצאים לשוק.

מצברים אלו מספקים כושר התנעה גבוה, כמעט ולא צורכים מים ויש להם אורך חיים גבוה יותר מזה של מצברים פשוטים יותר בזכות יכולת פריקה עצמית נמוכה. חלק ממצברי שנפ פרימיום מגיעים גם עם מכסה מיוחד עם אטימה כפולה, ואליהם לא צריך להוסיף מים כלל. הם גם מונעים קצרים חשמליים והלוחות שלהם מוגנים מפני נזקים פיזיים.

לאיזה רכבים מתאימים מצברי הפרימיום?

כאמור, מצברי הפרימיום הם מצברים עוצמתיים במיוחד, ואותם דורשים רכבי פרימיום בעלי מערכות מתקדמות. לפניכם מספר דוגמאות להתאמת מצבר מסוג פרימיום לרכבי יוקרה נפוצים בישראל:

מצבר למזדה 6 פרימיום – 9 יפני של חברת שנפ 66 אמפר

מצבר לקדילאק CTS – 9 S נמוך קוטב צד של שנפ 70 אמפר

מצבר לאאודי S60 – אודי ESP של שנפ 72 אמפר

מצבר לאלפא רומיאו מיטו – 1701 פיאט של שנפ 62 אמפר

מצבר לפולקסוואגן שירוקי – ESP 1701 של שנפ 55 אמפר

כל הזכויות שמורות © 2019 טופ מצברים לרכב

התקשרו עכשיו
דילוג לתוכן