לפרטים חייגו:

מצבר מוטלו

מצבר מוטלו – האם הוא איכותי ושווה השקעה?

מה הופך את המצברים של חברת מוטלו למומלצים כל כך, למי הם באמת מומלצים, אילו סוגי מצברים מייצרת החברה וכמה אמור לעלות מצבר זול של מוטלו? התשובות נמצאות כאן לפניכם.

אף על פי שניתן למצוא מצברים זולים במחירים של כמה מאות שקלים בלבד, ישנם מצברים אחרים שמחירם יקר יותר, כששם המותג שלהם הוא מה שבעיקר משפיע על מחירם. מבין המצברים האלה נמנים מצברי מוטלו, שאכן נחשבים איכותיים ומומלצים, אך האם הם באמת שווים את מחירם הגבוה? התשובה שלנו כאן בחברת Top מצברים היא כן, ולכך יש לא מעט סיבות, כשכל אחד שכבר הספיק לרכוש בחייו מצבר שכזה לרכב שלו הבין כי אכן עשה בחירה חכמה.

מצברי מוטלו איכותיים במחיר הכי זול שתמצאו!
מצברי Mutlu מסוגים שונים כולל מצבר EFB, AGM ועוד
שירות בפריסה ארצית רחבה
שירות 24 שעות ביממה – גם בלילה
צריכים שירות עד הבית? אנו נגיע תוך 30 דקות!

לפרטים וקבלת הצעת מחיר חייגו: 050-999-3572

מצבר מוטלו בזולהכירו את חברת המצברים Mutlu

חברת מוטלו הטורקית החלה את פעילותה המסחרית בתחום המצברים בשנת 1945, אולם רק בשנת 1955 היא החלה לייצר מצברים לכלי רכב שונים בעצמה. במהלך השנים היא צברה יתרון משמעותי ביחס למתחרות אחרות בשוק המצברים בטורקיה, זאת עקב ההשקעה הגבוהה שלה באיכות מוצריה. בשל הצורך במפעלים גדולים יותר לאספקת הביקוש הרב למצברי מוטלו, כיום מפעלי הייצור של החברה שוכנים בטוזלה שבבוסניה והרצגובינה, והם עומדים בכל הסטנדרטים העדכניים. בימינו מדובר בחברת המצברים הגדולה ביותר בכל המזרח התיכון ומזרח אירופה.

סוגי המצברים של Mutlu

לחברת מוטלו יש כמה סוגים של מצברים, כשכל אחד מהם מתאים עבור כלי רכב אחרים או מספק ביצועים שונים:

מצבר mutlo SFB – זה המצבר הסטנדרטי של חברת מוטלו – מצבר מוצף נוזל בטכנולוגיה חדשה וייחודית לחברה, אשר מגיע ב-3 סדרות ומתאים לכלי רכב פרטיים ומסחריים. ישנו גם מצבר SFB MARINE – מצבר שמתאים לקלנועית, רכבי ים וקמפר וואן.

מצבר EFB מוטלו – מצבר מוצף נוזל איכותי במיוחד שמתאים לרכבים מיקרו היברידיים ובאופן פרטני למנועי START & STOP. כחלק מסדרת מצברים זו, יש גם מצבר EFB FULL ENERGY שמיועד לשימוש לטווחי זמן ארוכים במיוחד.

מצבר AGM מוטלו – מצבר VRLA (עופרת חומצה אטום מווסת-שסתום) שמיוחד לרכבים עם מנועי START & STOP.

מצבר GEL מוטלו – גם זה מצבר VRLA המכיל אלקטרוליט ג'ל.

מה אומרים המומחים על המצברים של מוטלו?

מי שמבין ברכבים וברכיבי האלקטרוניקה שבהם בפרט, יוכל לספק לכם על מצבר מוטלו חוות דעת אמיתית שתעיד כי כל עוד יש ברשותכם רכב עם מערכת START & STOP, המצבר המומלץ עבורכם הוא של מוטלו. מצברים רגילים מסוגים אחרים לא יתאימו לרכב שלכם ויעשו רק נזק, לכן אל תיקחו סיכונים ותשקיעו כמו שצריך בזמן כדי למנוע בעיות בעתיד.

כמה אמור לעלות מצבר של Mutlu?

על מצבר מוטלו מחיר סביר עומד על 550 שקלים ל-60 אמפר, אולם תמיד ניתן למצוא מצברים זולים יותר במחירי הנחה, למשל כשמחפשים מצברים במבצע או מצברים מיד שנייה. במחיר זה תקבלו כמובן גם אחריות, לרוב לשנה-שנתיים, וזאת בהתאם לסוג המצבר שתרכשו.

כל הזכויות שמורות © 2019 טופ מצברים לרכב

התקשרו עכשיו
דילוג לתוכן