מצבר לרכב Volta - טופ מצברים - החלפת מצבר עד הבית!

מצבר לרכב Volta

  • תיאור

תיאור

חברת וולקן הינה אחת מן חברות סיפוק המצברים הגדולות בישראל, החברה עוסקת בין היתר בשיווק של מצברי רכב ולא פחות חשוב הפצתן ברחבי אירופה. אחד היתרונות הגדולים של רכישת מצבר דרך חברת וולקן הוא הידיעה שיש לך לאן לפנות בשעת משבר או בעיה כזאת או אחרת במצבר אותו קנית. לחברה יש מוסכים אשר פזורים ברחבי הארץ על מנת לתת מענה מהיר ויעיל לאוסף הלקוחות הגדול שלה אשר פזור ברחבי הארץ.

חברת וולקן אינה מתמחה רק ביצור מצברי רכב, עם השנים היא החלה להגדיל את ההתמחות שלה ולספק בין היתר גם אביזרים ומוצרים לרכב ובכך בעצם השלימה את הידע שלה בתחום הרכבים השונים.

אך גם כאשר קונים מצברי רכב דרך חברות גדולות כמו וולקן חייבים לשים לב לפרטים הקטנים על מנת להבטיח את איכות המוצר אותו אתם מקבלים. ראשית תוודאו שביחד עם הקנייה של המצבר אתם מקבלים אחריות רשמית של החברה אשר מייצרת את המצבר. בנוסף לאחריות, עליכם לוודא שהמצבר אכן מקורי באמצעות האותיות המוטבעות עליו ותעודה אשר תאשר את היותו של המצבר מקורי.

מצברים לרכב דורשים תחזוק ואחריות רבה, בין היתר עליכם לוודא שהמצבר שלכם אשר משמש אתכם ברכב הפרטי שלכם יהיה נקי. הניקיון מאריך באופן טבעי את חייו של המצבר וגורמים לו להישחק באיטיות ומביאים לכך שהוא יספק ביצועים טובים יותר לאורך זמן. בנוסף בעת התחזוק עליכם מידיי חצי שנה לערוך בדיקה כוללת למצבר באמצעות טכנאי או מוסכניק אשר מתמחים בתחום של המצברים.

רוב החברות בניהן גם חברת וולקן שמו להם לדגש את ערך השמירה על איכות הסביבה. המצברים אותם מספקת וולקן בשנים האחרונות הינם ידידותיים לסביבה ומזהמים פחות מאשר החברות האחרות אשר מספקות גם כן מצברי רכב. מצבר לרכב הינו הלב של הרכב, ולכן כדאי מאוד להשקיע במצבר איכותי ולחסוך בעלויות על שאר הדברים אשר עליכם לקנות לרכב. בזמן שאתם מתפשרים על המצבר לרכב אתם בסופו של דבר תוותרו מראש על כך שהרכב יחזיק מעמד לאורך זמן.

התקשרו עכשיו
Waze
דילוג לתוכן