מצבר לרכב ורטה (Varta) מקורי מחיר מבצע הכי זול! - טופ מצברים

מצבר לרכב Varta

מצבר לרכב Varta

קטגוריה:
  • תיאור

תיאור

כיום ברכב הפרטי המודרני ישנם מקורות רבים אשר צורכים אנרגיה בזמן הנסיעה. מצברי רכב רבים קורסים עקב העומס הרב המוטל עליהם כתוצאה מהפעלת מכשירים רבים במהלך הנסיעה ולאחריה, חברות המצברים מנסות לשפר את איכות המצברים ואת עמידתם לאורך זמן גם לאחר עבודה ממושכת. מצברי Vartaהינם סוג חדש של מצברים אשר תופס תאוצה בשנים האחרונות ומופעל באמצעות טכנולוגיה חדשה של עופרת או סידן המשמשת בלוחות החיוביים והשליליים.

אנשים רבים תוהים האם מצברי Varta אכן מתאים לרכב הפרטי שלהם. ראשית המצברים הללו יקרים יותר מאשר המצברים הרגילים עקב היכולת שלהם לשלוט על כמות גדולה של צריכת חשמל בו זמנית. עליכם לברר מהי הצריכה החשמלית שלכם בזמן נסיעה, ובכך תבינו האם היא כה גדולה עד שהיא מהווה סיכון למצבר הרגיל אשר ברשותכם.

יתרון נוסף אשר קיים במצברי Varta הינו האחריות אשר היבואן מספק, מדובר במצברים אשר תקופת האחריות עליהם הינה ארוכה במיוחד ומהווה כיסוי לכל נזק או פגיעה אשר עלולה להיגרם למצבר. עליכם בתור הלקוחות לוודא בעת הרכישה של מצברי Varta שקיבלתם בעת הרכישה את האחריות הרשמית של היבואן, רק אחריות ישירה מן היבואן תבטיח את הכיסוי לכל נזק שעלול להיגרם למצבר.

בעת רכישת מצבר לרכב מתוצרת של חברת Varta מבטיחה התנעה מהירה ונוחה של המכונית, בעת השימוש בזמן הנסיעה כל המוצרים אשר צורכי אנרגיה חשמלית יעבדו בצורה טובה ללא בעיות ולסיום ההתאוששות מהירה של המצבר לאחר השימוש בו ומוכנות לפעולה הבאה בצורה טובה.

יתרון אחרון אשר טמון במצברי Varta ואינו בא לידי ביטוי במצברים הרגלים זה הפריקה עצמית איטית של המצבר דבר שיגרום לכך שהמצבר יישאר טעון גם לאחר סיום הפעולה בו ? הישארותו של המצבר טעון תביא לכך שכל המוצרים אשר צורכים אנרגיה יוכלו להישאר מופעלים גם לאחר הכיבוי של המנוע למשך זמן מוגבל.

לסיכום מצברים לרכב של חברת Varta הינם החזקים והעמידים ביותר בתחום של מצברי הרכב. כאשר ישנה צריכת אנרגיה גדולה ברכב הפרטי שלכם ? זוהי האופציה היעילה והעדיפה ביותר מבחינתכם.

התקשרו עכשיו
Waze