לפרטים חייגו:

מצבר לרכב בירושלים

מצבר לרכב בירושלים – מגיעים עד אליכם לא משנה איפה אתם

איך מזהים שהמצבר הפסיק לעבוד, מה עושים כשזה קורה, כמה אמור לעלות מצבר חדש, איך אפשר לחסוך בהוצאה עליו ואיך לוודא שהמצבר החדש יעבוד למשך כמה שיותר זמן? המשיכו לקרוא והזמינו מצבר לרכב בירושלים מעכשיו לעכשיו.

המצבר הוא הרכיב העיקרי ברכב שעוזר להתניע את המנוע, וכשקיימת בו בעיה – לרוב כשכוחו אוזל – אי אפשר להניע את הרכב. אנשים רבים שנתקלים בבעיות הנעה לא משערים שהן נעוצות במצבר, ולכן פונים לשירותי גרירה ולמוסך, מה שגורר הוצאות מיותרות שניתן להימנע מהן על ידי החלפת מצברים בזול בירושלים. אם אתם חושדים שהמצבר שלכם הפסיק לעבוד, הזמינו כאן בפורטל TOP מצברים אחד חדש שיגיע אליכם עד הבית מעכשיו לעכשיו. אנחנו נגיע עד אליכם, נבדוק את המצבר הקיים ונוודא שאכן הבעיה היא בו, ואם זה המצב, נחליף לכם על המקום את המצבר לאחד חדש ואתם תוכלו להמשיך ביומכם כאילו כלום לא קרה.

החלפת מצבר לרכב בירושלים במחיר הכי זול – בהתחייבות!
החל מ-400 ש"ח
אפשרות הגעה עד בית הלקוח בתוספת תשלום סמלית
מצברים בירושלים מקוריים עם אחריות מלאה
אפשרות לקבל מצברים משומשים לרכב – לכל סוגי הרכבים!

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר חייגו לטלפון:
050-999-3572

מצבר לרכב בירושלים עד הבית

 

3 סימנים לכך שהמצבר שלכם הפסיק לעבוד

כאמור, בעיית ההנעה יכולה להיראות כבעיה במערכת ההצתה, ואמנם המצבר הוא חלק מאותה המערכת, אך לא רק הוא. כדי לבדוק האם המצבר הוא האשם העיקרי, ודאו את הדברים הבאים:

  1. גיל המצבר

הדבר הראשון שעליכם לעשות כשאתם נתקלים בבעיות עם מצבר לרכב בירושלים זה לבדוק מה גילו. רוב המצברים פועלים ביציבות לאורך 3 שנים, כשבשנה הרביעית הם עלולים להתחיל לעשות בעיות ולהפסיק לעבוד באופן מוחלט – זאת בהתאם לאופן שבו אתם משתמשים ברכב שלכם. את תאריך ההתקנה של המצבר תוכלו לראות עליו, והוא יעזור לכם לדעת כמה זמן השתמשתם בו.

  1. צקצוקים בהנעה

סובבו את המפתח למשך כמה רגעים והקשיבו היטב – האם אתם שומעים "טיק, טיק, טיק"? אם כן, זה סימן לכך שהמצבר מצליח לסובב את הסטרטר, אך לא מסוגל להניע את הרכב. במצב שכזה קניית מצבר בירושלים היא האפשרות היחידה שלכם כדי לחזור לנסיעה.

  1. לוח המחוונים "משתגע"

בהצתה הראשונה שלכם ברגע שהמצבר נגמר, יצליח לעבור קצת חשמל שיגרום ללוח המחוונים לנוע בצורה מוזרה – המחטים יקפצו ויתכן אפילו שידלקו אורות לכמה רגעים בודדים, אך הרכב לא יונע. הבעיה הזו יכולה שלא לחזור על עצמה בניסיון נוסף להתניע, ולצד הצקצוקים היא מעידה על כך שהגיע הזמן להחליף מצבר לרכב בירושלים.

הסימנים האלה תקפים לכל סוגי הרכבים, כך שהם גם יכולים להעיד האם עליכם להזמין מצבר לאוטו שלכם כמו גם מצבר לאופנוע בירושלים עד הבית. ישנם עוד סימנים נוספים שמעידים על כך שהמצבר נחלש ועומד לסיים את עבודתו, אליהם כדאי לכם לשים לב בזמן נסיעה ברכב:

√ אם אתם מרגישים שהנורות בלוח המחוונים לא דולקות במלוא עוצמתן, ובה בעת המזגן של הרכב שלכם לא מצליח לקרר כמו שצריך והווליום העוצמתי ביותר של הרמקולים ברכב נמוך מבדרך כלל, כל אלה יחדיו מעידים על בעיות שקשורות למצבר ולא למערכות אחרות.

√ אם יש לכם מצבר שנפ בירושלים שפועל על מי חומצה, בדקו את גובה המים. אם הוא נמוך מהסף שמציין מצב תקין, זה אומר שהמצבר סיים את עבודתו והגיע הזמן להחליף אותו (להזמנת מצבר שנפ לחצו כאן).

 

אם המצבר נגמר זה ממש לא סוף העולם

אם נתקלתם בכל הסימנים שציינו, אך זאת לאחר שחזרתם לרכב שהשארתם בו אורות דולקים למשך זמן רב – אתם עדיין לא חייבים להתחיל לחפש איפה קונים מצבר בירושלים. תוכלו להניע את הרכב מחדש בעזרת כבלים, אולם לשם כך תצטרכו כמובן רכב נוסף. עם זאת שימו לב – ברגע שדבר שכזה קורה, אי אפשר לברוח מהאפשרות שהמצבר יסיים את תפקידו בזמן הקרוב, לכן בהחלט כדאי להתכונן לכך מראש ולרכוש מצבר למכירה בירושלים שיהיה לכם ליום שבו תצטרכו אותו.

 

מה משפיע על המחיר של המצבר שקונים?

מחיר מצבר חדש מתחיל ב-400 שקלים, ויש כמה פרמטרים שעל פיהם נקבעים המחירים של המצברים:

מותג המצבר – ישנם מותגים ששולטים בשוק הישראלי, כמו שנפ או וולטה, שנחשבים לזולים יותר מאשר מצברים מחו"ל כמו מצברי ורטה או בוש. כולם עובדים היטב וכולם מומלצים, אך אפשר לומר בפה מלא ששם כמו VARTA מבטיח איכות הרבה יותר גבוהה, במיוחד כשמחפשים מצבר למשאית בירושלים.

חוזק המצבר – יש מצבר לטרקטורון בירושלים עם מידת אמפר נמוכה ויש מצבר לאוטובוס בירושלים עם מידת אמפר גבוהה, וככל שהמצבר חזק יותר, כך מחירו גבוה יותר. לכן בהתאם לרכב שלכם תוכלו לדעת בערך כמה אמור לעלות מצבר עבורו.

הגעה עד הבית והתקנה – ניתן להגיע אלינו ולרכוש אצלנו מצבר, או להזמין דרכנו מצבר עד הבית בירושלים כולל התקנה. לצורך הגעה אליכם יש לשלם סכום סמלי שכלול במחיר שכבר ציינו, אך זה יצא לכם הרבה יותר זול מאשר להזמין גרר ולהביא את הרכב עד אלינו כשהמצבר כבר אינו עובד.

שימו לב שיש לנו גם לא מעט מצברים במבצע בירושלים, לכן תוכלו לחסוך על רכישת המצבר שלכם כל עוד תרכשו אחד שנמצא אצלנו בעודפים במלאי. כאן באתר תוכלו לראות מדי חודש אילו מצברים קיימים במבצע, ושווה להתעדכן ולרכוש אחד שמתאים לכם בזמן במחיר משתלם במיוחד.

 

שקלו לרכוש מצבר יד שנייה כדי לחסוך בכסף

לא כולם מחפשים חלקים מקוריים וחדשים לרכבים שלהם, וחלקכם אולי מנסים לחסוך בהוצאות הרכב שכבר גבוהות בלאו הכי. אם אתם רוצים לרכוש מצבר בזול ולחסוך כסף, שקלו אפשרות של קניית מצברים משומשים בירושלים. אמנם לא תקבלו על מצברים שכאלה אחריות, וגם לא ניתן כלל להבטיח למשך כמה זמן הם יעבדו, אך בהחלט תוכלו לחסוך סכום משמעותי של כסף – מצבר 55 אמפר משומש של חברת וולקן (וולטה) עולה החל מ-170 שקלים, ואפילו אם תצטרכו לרכוש שני מצברים שכאלה במהלך 4 שנים, עדיין תחסכו כסף על פני אפשרות של רכישת מצבר וולטה בירושלים חדש.

 

איך לשמור על המצבר החדש לאורך זמן

אם חשוב לכם שהמצבר שלכם יעבוד לאורך זמן, ראשית העדיפו לרכוש מצבר חדש ולא משומש. פרט לכך, בצעו את פעולות התחזוקה הבאות באופן קבוע:

√ אם יש לכם מצבר 60 אמפר על בסיס מים, בדקו את מפלס המים כל כמה חודשים ומלאו אותם במידת הצורך עם מים מזוקקים בלבד. שימו לב שאת המילוי יש לבצע אך ורק כשהמנוע קר.

√ על המצבר שלכם יכולה להיאגר קורוזיה, וזה קורה במיוחד במצברים שחשופים לאוויר ולאבק באופן קבוע, כמו למשל במקרה של מצבר ל rzr בירושלים. את הקורוזיה אפשר לנקות עם מים רגילים, ומומלץ לייבש את הקטבים היטב ולצפות אותם עם גריז או כל חומר אחר שמונע קורוזיה.

√ אם יש לכם מצבר 70 אמפר ברכב שמבצע נסיעות קצרות בלבד, קחו אותו לבדיקה אצל חשמלאי רכב כל מספר חודשים כדי שיבדוק את מתח הטעינה שלו.

√ רוב האנשים משאירים מצברים בירושלים 24 שעות מחוברים לרכב שלהם, אך אם אתם יודעים שלא תשתמשו ברכב שלכם למשך יותר משבוע, למשל אם יש לכם קלנועית ואתם טסים לחו"ל, נתקו את המצבר ואחסנו אותו במקום קריר ומוצל – זה יחסוך לכם רכישת מצבר לקלנועית בירושלים כשתחזרו ותגלו שהוא כבר לא עובד, אפילו בלי שהפעלתם את הרכב.

כל הזכויות שמורות © 2019 טופ מצברים לרכב

התקשרו עכשיו
דילוג לתוכן