לפרטים חייגו:

מצבר לפולקסווגן גולף

החלפת מצבר לפולקסווגן גולף עד הבית – במחיר משתלם

איזה מצבר צריך לרכב Volkswagen Golf וכמה עולה מצבר לפולקסווגן גולף עד הבית? המשיכו לקרוא וגלו את הכול.

פולקסווגן גולף נחשבת למכונית הקומפקטית המובילה של חברת Volkswagen, כשהיא אף הרכב הנמכר ביותר שלה וזכתה עד היום ל-7 דורות מוצלחים למדי. כעת אנחנו כבר נמצאים בתקופת הדור השביעי, שעבר מתחילת פנים בשנת 2016, ובישראל הרכב נמכר בגרסתו המחודשת עם מנוע 1.4. אך אם אתם כאן, מה שמעניין אתכם באמת זה איזה מצבר מתאים לפולקסווגן גולף, ואנחנו כאן לא רק כדי לענות לכם על השאלה, אלא גם כדי לספק לכם אותו ובמחיר הוגן. דרך חברת טופ מצברים תוכלו להזמין מצבר מקורי פולקסווגן גולף עד הבית בלי שום עיכובים ובמחיר משתלם – אפילו עכשיו! הרימו אלינו טלפון ואנחנו כבר בדרך אליכם.

מצבר לפולקסווגן גולף בכל שנתון שתרצו
החלפת מצבר עד הבית
מגיעים אליכם תוך 30 דקות!

מצבר מקורי לרכב Volkswagen Golf החל מ-400 ש"ח
ניתן לרכוש מצבר מחודש או מצבר עם אחריות

איזה מצבר צריך פולקסווגן גולף?
לייעוץ בחינם חייגו לטלפון:
050-999-3572

מצבר לרכב פולקסווגן גולף לכל השנתונים

 

אז איזה מצבר צריך לפולקסווגן גולף?

כדי לענות על השאלה הזו אתם צריכים לענות לנו על 2 שאלות אחרות – מה נפח המנוע של הפולקסווגן גולף שלכם ומה השנתון של הרכב. כשנדע את המידע הזה נוכל להתאים לכם מצבר שדרוש לפולקסווגן שלכם, ותוכלו לראות פה בטבלה כמה אמפר מצבר לפולקסווגן גולף צריך על פי נפח המנוע של הרכב.

נפח מנועאמפר מצברקיבול רזרביזרם התנעהאורךרוחבגובה
1.455 אמפר86510242 מ"מ175 מ"מ190 מ"מ
1.662 אמפר90540242 מ"מ175 מ"מ190 מ"מ
1.9 (דיזל)80 אמפר13072315 מ"מ175 מ"מ190 מ"מ

 

איזה מצבר מומלץ לפולקסווגן גולף?

הבחירה היא מרובה, כשאחד השיקולים העיקריים הוא האם לבחור במצבר תוצרת הארץ או מצבר תוצרת חוץ. אך האמת שהשיקול היחידי שצריך להשפיע עליכם הוא המחיר, שכן מצברים תוצרת הארץ לאו דווקא פחות טובים. אחרי שבדקתם על פולקסווגן גולף מצבר כמה אמפר צריך שיהיה לו, עליכם לברר אילו מחירים תוכלו לקבל על מצברים שכאלה מכל יצרן, כשאצל היצרנים הישראליים תזכו לעלויות זולות הרבה יותר מאשר אצל היצרנים האחרים. בין אם אתם מחפשים מצבר לגולף 2008 ובין אם דרוש לכם מצבר לגולף 2010, אנחנו ממליצים על מצברי שנפ, שהוכיחו את עצמם לא פעם כמומלצים ביותר לנהג הישראלי.

 

כמה עולה מצבר של Volkswagen Golf?

הסיבה העיקרית שבגללה אנחנו ממליצים על המצברים הישראליים היא המחיר, יחד עם העובדה שמדובר במצברים שמתאימים לאקלים החם שבארץ. מחיר מצבר לרכב פולקסווגן גולף מתוצרת הארץ מתחיל ב-400 שקלים, וזה כולל הגעה עד הבית וגם החלפה של מצבר על המקום. תוכלו לרכוש גם מצבר זול יותר אם תעדיפו מצבר משומש, במחיר שמתחיל ב-170 שקלים.

כל הזכויות שמורות © 2019 טופ מצברים לרכב

התקשרו עכשיו
דילוג לתוכן