לפרטים חייגו:

מצבר לניסאן ג'וק

מצבר לניסאן ג'וק מזמינים תוך דקות עד הבית דרכנו

איך מתאימים את המצבר הנכון לניסאן ג'וק וכמה הוא אמור לעלות? המשיכו לקרוא וגלו את התשובות.

מי שמעדיף רכבים קומפקטיים ובה בעת נהנה מטכנולוגיה מתקדמת שמשפרת את איכות הנסיעה, יודע שהג'וק של ניסאן הוא דגם שמתאים בדיוק בשבילו. זה לא משנה אפילו אם מדובר בדגם ישן יחסית כמו ניסאן Juke 2015 – כל הדגמים הם מתקדמים, אך זה גם אומר שהתחזוקה שלהם יקרה יחסית, וכמו עם כל דבר בחיים – בעיות יכולות לקרות. עם זאת, הזמנת שירות של החלפת מצבר לרכב לא צריכה להיות הוצאה יקרה עד כדי כך, ואנחנו בטופ מצברים כאן כדי לסייע לכם להחזיר את הרכב לפעולה עם מצבר חדש בלי שתצטרכו לחכות הרבה. אתם רק מזמינים ואנחנו מגיעים ומחליפים, כשאת השירות שלנו אנחנו מספקים בפריסה ארצית, ומהמחירים שלנו אתם לא תתאכזבו (ניתן להתרשם ממחירי המצברים כאן).

מצבר לרכב ניסאן ג'וק בכל שנתון שתרצו
שירות עד הבית – מגיעים עד אליכם תוך חצי שעה (במרכז)
מתחייבים למחיר הכי זול – החל מ-370 ש"ח
אפשרות רכישת מצבר יד 2 מחודש לניסאן ג'וק בחצי עלות

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר טלפונית חייגו: 050-999-3572

מצבר לניסאן ג'וק בזול
כמה מילים על Juke – הקרוסאובר הפופולרי של ניסאן

הג'וק הראשון הוצג לעולם בתערוכת הרכבים בג'נבה של שנת 2009 ועלה על הכביש כבר בשנת 2010, ועל אף ששמו שמזכיר חרק חום ומכוער, אי אפשר להגיד עליו את אותו הדבר. המילה "ג'וק" משמעותה ריקוד או שינוי כיוון, כשהיא משקפת את הזריזות ויכולת התנועה החלקה של הרכב הזה. כבר בחודש הראשון לשיווקו נמכרו ביפן מעל 10,000 רכבי ג'וק, כשהמטרה הראשונית הייתה למכור כ-1,300. גם באירופה הג'וק זכה לאהדה רבה, וישראל לא נבדלת משאר המדינות – גם כאן הג'וק נחשב לרכב פופולרי, וקל מאוד להבין למה.

ניסאן ג'וק 2011 קיים על הכביש כבר מזמן, ועד היום ישראלים ממשיכים לרכוש דגמים חדשים של ג'וק, כשהחדש ביותר נכון לעת כתיבת שורות אלו הוא ניסאן ג'וק 2019. הרכב מגיע בכמה גרסאות: Visia, Acenta ו-Tekna Bose, כל אחת עם מערכת אלקטרונית שונה ומתקדמת יותר, בהתאמה.

איזה מצבר מתאים לניסאן ג'וק ואיך בוחרים?

למרות ההבדלים בין הגרסאות השונות של הג'וק, המצבר המומלץ שתמצאו אצלנו לכל אחת מהן הוא לרוב זהה, וזה לא משנה אם אתם נוסעים על ניסאן Juke 2012 ישנה או על ניסאן Juke 2018 חדשה. לפניכם המפרט למצבר שככל הנראה מתאים לרכב שלכם, אולם חשוב שתדעו שייתכן מאוד כי תצטרכו לרכוש מצבר שונה – זאת בהתאם למנוע שקיים ברכב שלכם.

מאפיינים של מצבר לרכב ניסאן ג'וק מומלץ:

√ אמפר: 60

√ קיבול רזרבי: 95

√ זרם התנעה: 540

√ אורך: 230 מ"מ

√ רוחב: 170 מ"מ

√ גובה: 220 מ"מ

כמה עולה מצבר של ג'וק?

בנושא של מצברים ניסאן ג'וק הוא רכב שלא דורש השקעה רבה בהחלפתם. מצבר סטנדרטי 60 אמפר בשביל ניסאן ג'וק 2013 אמור לעלות החל מ-369 שקלים, ואם מחירו יהיה יקר יותר, זה יהיה בדרך כלל מכיוון שהמצבר מיובא מחו"ל ומגיע מחברה בעלת שם, כמו מצברי ורטה או מצברי בוש למשל. המחיר הזה הוא אחיד, כלומר זה לא משנה אם אתם מחליפים מצבר של ניסאן ג'וק 2014 ישנה שכבר הספקתם להחליף לה מצבר בעבר, או אם נגמר מצבר מקורי של ניסאן ג'וק 2017 בזה הרגע – המצבר שתצטרכו הוא אותו אחד.

עם זאת, בהחלט ניתן להזמין ולרכוש מצברים בעלות זולה יותר, אולם הבעיה איתם זה שהם מגיעים ללא תקופת אחריות ואחרי שכבר נעשה בהם שימוש. זה לא נדיר, ויש רבים שבוחרים לרכוש מצבר משומש, כשהמחיר שלו מתחיל רק ב-170 שקלים. אם ניסיתם לחסוך על מצבר לניסאן ג'וק מחיר זול זה בהחלט דבר שתוכלו לקבל דרכנו, אך תצטרכו להתפשר על האחריות ומשך פעולתו.

מצברים לרכבי ניסאן נוספים:

מצבר לניסאן אלמרה

מצבר לניסאן מיקרה

מצבר לניסאן קשקאי

כל הזכויות שמורות © 2019 טופ מצברים לרכב

התקשרו עכשיו
דילוג לתוכן