לפרטים חייגו:

מצבר ליונדאי גטס

מצבר ליונדאי גטס עד הבית – במחיר משתלם!

מה הסימנים לכך שהמצבר של הגטס נגמר, איך מתאימים מצבר ליונדאי גטס וכמה עולה מצבר טוב ומומלץ של Getz? התשובות כאן לפניכם.

אין הרבה רכבים שזכו להצלחה כה גדולה בישראל כמו הגטס, ומעידים על כך שלל הדגמים שלה שבכבישי ישראל, כשקשה לפספס את הרכב כמעט בכל מקום שאליו מפנים את המבט. אם גם אתם בעלים גאים של Getz, סביר להניח שמאז שקניתם אותה כבר הספקתם להחליף לה מצבר יותר מפעם אחת, אז אתם כבר יודעים לזהות מתי מגיע הזמן של החלפת מצבר ליונדאי גטס 2005. אבל ממי כדאי להזמין את המצבר, ומה עושים אם נתקעים רחוק ממוסך וצריך להתחיל בנסיעה כבר עכשיו בלי להתמהמה? התשובה היא להזמין אותנו – טופ מצברים – כשאנחנו מגיעים אליכם עם מצבר מקורי ליונדאי גטס תוך רגעים ספורים ומחליפים לכם את המצבר על המקום. לא צריך להתקשר לגרר וללכת למוסך, כי אנחנו פותרים לכם את הבעיה תוך דקות ובלי עיכובים.

מצבר לרכב יונדאי גטס בכל שנתון שתרצו
החלפת מצבר עד הביתמגיעים אליכם תוך 30 דקות!
מצבר מקורי לרכב Hyundai Getz החל מ-370 ש"ח
אפשרות לרכוש מצבר מקורי עם אחריות או יד 2 בחצי מחיר

איזה מצבר צריך יונדאי גטס? לייעוץ חייגו לטלפון:
050-999-3572

מצבר ליונדאי גטס במחיר מבצע

יונדאי Getz – הסופרמיני שכל העולם זכה כבר להכיר

פרט לארה"ב, קנדה וסין, בכל העולם נוסעים ביונדאי ג'טס, ואף על פי שיצאו גרסאות מתקדמות יותר של רכבי יונדאי מאז שהפסיקו לייצר אותה, משנת 2003 ועד היום היא ממשיכה להימכר בישראל. רוב מחזיקי הגטס הם חברות ליסינג והשכרת רכבים, וזאת משום שמדובר ברכב אמין מאוד שנוח לנסיעה עירונית ומתאים לשימוש לכל אחד בזכות הנדסת אנוש מצוינת. החיסרון שלו זה צריכת הדלק הגבוהה של הרכב וביצועי המנוע החלשים, כשהדגם החשמלי של שנת 2008 מסוגל להגיע למהירות מרבית של 120 קמ"ש בלבד ולנסוע למרחק של 120 ק"מ. אף על פי ש-i20 החליפה את הגטס בישראל לפני יותר מעשור, המשיכו להימכר דגמים גם עד 2010, ובמדינות אחרות בעולם, כמו ונצואלה ומלזיה, היא עדיין נמכרת עד היום.

 

איך יודעים שהלך המצבר של הגטס?

עוד לפני שאתם ניגשים לרכב, הסימן שצריך להדליק אצלכם נורת אזהרה בראש הוא האורות שהשארתם בטעות דלוקים ברכב. אם עברו מספר שעות מאז שעזבתם את הרכב, צר לנו להודיע לכם שהמצבר ככל הנראה לא יניע את האוטו, משום שהוא עצמו כבר מרוקן מכוחות. במקרה שכזה אל תילחצו, צרו איתנו קשר ואנחנו נגיע אליכם במהרה ונחליף את המצבר שלא עובד באחד חדש. אם זה לא המצב ועדיין לא הצלחתם להניע, סביר להניח שתשמעו טקטוקים בזמן ניסיונות ההנעה ושכל המערכת החשמלית של הרכב שלכם תהיה כבויה, משמע בזמן סיבוב המפתח לא תראו את האורות נדלקים בלוח המחוונים. כבר אז יש להזמין מצבר מומלץ ליונדאי גטס 2006.

 

עונים על השאלה – איזה מצבר צריך לרכב יונדאי גטס?

גם אם אתם מכירים את הרכב שלכם מגלגל ועד גג, ייתכן שדווקא ברכיב החשוב הזה אתם פחות מתמצאים, וזה בסדר. לא כל אחד יודע איזה מצבר הכי מומלץ לרכב שלו, וקשה מאוד למצוא את התשובה אם מחפשים אותה ברשת. זאת משום שלכל רכב מתאים מצבר אחר, וכל אדם שמתהדר כ"מומחה" יכול לספק לכם תשובה אחרת כי הוא מתחשב בפרמטרים אחרים.

אז כמה אמפר מצבר ליונדאי גטס צריך לספק? יש שיגידו לכם שהמנוע הוא זה שמשפיע על בחירת המצבר, אחרים יגידו שזה המערכות החשמליות של הרכב וחלק יגידו שהדבר החשוב ביותר הוא הגודל. יש אנשים שמאמינים אפילו שהשנתון הוא זה שמשנה, אך למעשה זה לא קריטי אם יש לכם Hyundai Getz 2009 או ג'טס 2004 – המצבר הנדרש הוא אותו מצבר:

אמפר: 50

קיבול רזרבי: 76

מתח וולט: 12

זרם התנעה: 460

אורך: 207 מ"מ

רוחב: 175 מ"מ

גובה: 190 מ"מ

קוטב פלוס בצד: ימין

אחרי שהבנתם איזה מצבר מתאים ליונדאי גטס, אתם יכולים להזמין אותו בדיוק לפי הדרישות שמתאימות לכם ולהיות בטוחים שרכשתם את המצבר הנכון. שימו לב שמצבר שכזה מתאים לא רק לגטס, אלא גם לרכבים נוספים של יונדאי וכן של חברות אחרות, כך שאם אתם רוצים לרכוש מצבר לקיה למשל, יכול להיות שהוא יתאים גם לה.

 

כמה עולים מצברים ליונדאי גטס?

אצלנו תגלו שהמחיר למצבר של גטס 2007 הוא לא יקר כמו שאולי חשבתם – רק החל מ-370 שקלים, וזה כולל את ההגעה עד אליכם וההחלפה על המקום. ניתן לרכוש מצברים זולים אף יותר אם בוחרים להסתפק במצברים יד שנייה, אולם חשוב שתדעו שהמצברים הללו לא יגיעו עם תקופת אחריות.

כל הזכויות שמורות © 2019 טופ מצברים לרכב

התקשרו עכשיו
דילוג לתוכן