לפרטים חייגו:

מצבר להונדה ג'אז

מצבר להונדה ג'אז כבר בדרך אליכם!

איך יודעים כמה אמפר צריך בשביל רכב Honda Jazz, האם יש הבדל בין המצברים שמתאימים לכל שנתון וכמה עולה להזמין מצבר עד הבית? המשיכו לקרוא וגלו את כל מה שרציתם לדעת בנושא.

כשהרכב מתקשה בהתנעה, זה הסימן הראשון לכך שהמצבר עומד לסיים את עבודתו לצמיתות. גם אם נגמר המצבר והצלחתם להחיות אותו מחדש בעזרת כבלים, הבעיה לא תיפטר למשך זמן רב, ואתם גם תשימו לב שהמזגן של הרכב יפסיק לקרר כמו שצריך. יגיע יום שבו לא תצליחו להניע את הרכב אפילו עם כבלים, ואז כבר אי אפשר להימנע מכך – הרכב שלכם צריך החלפת מצבר להונדה ג'אז.

אתם לא צריכים לנסוע למוסך כדי להחליף מצבר ישן באחד חדש ואפילו לא להתקשר לגרר אם הרכב שלכם לא מניע, כי אנחנו בחברת טופ מצברים מגיעים עד אליכם עם מצבר חדש בשביל Honda Jazz בכל מקום בארץ. חשמלאי רכב יגיע אליכם תוך דקות ספורות, יבדוק את המצבר ויחליף אותו לאחד מתאים, ואתם תוכלו לצאת לדרך במהרה ובלי שתצטרכו להתעכב יותר מדי.

מצבר לרכב הונדה ג'אז בכל שנתון שתרצו
שירות מצבר עד הבית – 30 דקות הגעה באזור המרכז
מתחייבים למחיר הכי זול – החל מ-370 ש"ח
אפשרות רכישת מצבר יד 2 ומחודש בחצי מחיר

איזה מצבר מתאים להונדה ג'אז? לייעוץ חייגו: 050-999-3572

מצבר להונדה ג'אז במחיר זול
כמה מילים על הונדה ג'אז

רכב הספורטמיני של הונדה מדגם ג'אז מיוצר כבר משנת 2001, ולמרות שכאן אנחנו קוראים לו "ג'אז", ביפן ובסין הוא נקרא "פיט" או "סיטי". הדגם הזה פותח לראשונה בשנת 1981, כשדורות הג'אז הם הרכבים שיוצרו לאחר שנת 2001:

√ דור ראשון – 2001-2008

√ דור שני – 2007-2014

√ דור שלישי – 2013 עד היום

כך תדעו איזה מצבר מתאים להונדה ג'אז שלכם

לא משנה באיזה שנתון מדובר, בין שזה רכב Honda Jazz 2002 או 2016, לכולם מתאים אותו מצבר:

√ 40 אמפר

√ 50-58 RC

√ 230-345 זרם התנעה (CCA)

√ 197 מ"מ אורך

√ 125-128 מ"מ רוחב

√ 224-227 מ"מ גובה

מצבר להונדה ג'אז צריך להגיע גם עם קוטב פלוס בצד ימין ומינוס בצד שמאל.

כמה עולה מצבר של הונדה ג'אז?

מחיר מצבר להונדה ג'אז נע בין 370-590 שקלים, כשמה שמשפיע על העלות הוא בעיקר היצרן. עם זאת שימו לב שהמחיר לאו דווקא מעיד על איכות המצבר. מצברים של וולטה למשל הם זולים מאוד, אך מדובר בתוצרת מקומית ולכן המחיר לא משקף את איכותם – שהיא טובה מאוד. עם זאת, אנחנו ממליצים דווקא לבחור מצבר וורטה מהסדרה הכסופה, שנחשב לאמין ואיכותי במיוחד – אפילו מתעלה על שאר מצברי הוורטה מהסדרה הכחולה או השחורה.

דבר נוסף שמשפיע על המחיר הוא כמה אמפר מצבר להונדה ג'אז צריך, ומשום שלכל רכבי הג'אז צריך רק 40 אמפר, המחיר של המצברים הוא זול במיוחד. אם זה לא מספיק זול עבורכם, תוכלו להזמין מצבר משומש בעלות חצי ממחיר מצבר מקורי, אך שימו לב שלא מגיעה איתו תקופת אחריות ושאי אפשר לדעת לכמה זמן יחזיק מצבר יד 2.

כל הזכויות שמורות © 2019 טופ מצברים לרכב

התקשרו עכשיו
דילוג לתוכן