לפרטים חייגו:

מצבר לדייהטסו סיריון

מצבר לדייהטסו סיריון עד הבית במחיר הכי משתלם בארץ

מחפשים מצבר לדייהטסו סיריון 2009? למדו כיצד להתאים את המצבר לסיריון שלכם, כמה יעלה לכם להזמין החלפת מצבר עד הבית ואיך לשמור על המצבר כמו שצריך לאורך זמן.

אמנם זה לא אחד הרכבים הנפוצים ביותר בישראל, אך יוצא לנו להגיע לא מעט להחלפת מצברים לרכבי דייהטסו סיריון. אם גם אתם נתקעתם עם מצבר שלא עובד, קראו לנו ואנחנו נהיה אצלכם תוך דקות ספורות כדי לספק לכם מצבר חדש במחיר משתלם. כאן בפורטל טופ מצברים דואגים לכל הצרכים שלכם בנוגע למצברים – 24 שעות ביממה – ודואגים שאתם תוכלו לצאת לדרך במהירות וללא עיכובים מיותרים.

מצבר לרכב דייהטסו סיריון בכל שנתון שתרצו
החלפת מצבר עד הביתמגיעים אליכם תוך 30 דקות!
מצבר מקורי לרכב Daihatsu Sirion החל מ-370 ש"ח
אפשרות לרכוש מצבר יד 2 או מצבר מקורי עם אחריות

איזה מצבר צריך דייהטסו סיריון?
לייעוץ ללא התחייבות חייגו לטלפון:
050-999-3572

מצבר לדייהטסו סיריון במחיר מבצע

הכירו קצת יותר לעומק את Daihatsu Sirion

הרכב הסאב קומפקטי הזה מיוצר ביפן על ידי חברת דייהטסו עוד משנת 1998, אולם השם "סיריון" קיים רק בגרסת היצוא של הרכב. בשוק היפני הוא נקרא "Storia" עד שנת 2004, והוא קיבל שם חדש בדור השני – Boon – שהיה בייצור עד שנת 2010. כיום הרכב נמצא בדור הרביעי שלו, אולם בישראל לא תמצאו את הדור השלישי והרביעי, מכיוון שהם נמכרים אך ורק בשוק המלזי.

איך בוחרים מצבר לדייהטסו סיריון?

האמת היא שהבחירה שלכם די מצומצמת בכל הנוגע לדגם המצבר שדרוש לכם, שכן מצבר שמתאים לדייהטסו הוא ספציפי מאוד. עם זאת, בהחלט תוכלו לבחור בין מותגים שונים, כשכל אחד מהם יספק לכם תקופת אחריות שונה ואיכות אחרת באופן כללי למוצר.

אז איזה מצבר מתאים לדייהטסו סיריון 2008? מצבר 40 אמפר, שלמעשה יתאים גם לכל שנתון אחר של סיריון! שימו לב שהמצבר צריך להיות בעל קיבול רזרבי 50, זרם התנעה 345 ומידות אורך 197 מ"מ, רוחב 128 מ"מ וגובה 227 מ"מ – יותר מזה יהיה גדול מדי והמצבר לא ייכנס למקומו תחת מכסה המנוע.

בנוגע להמלצה על מותג מצברים, עליכם לשקול כמה ברצונכם לשלם על המצבר. אם אתם מחפשים מחיר זול, לכו על מותגים ישראלים כמו שנפ או וולטה. אם אתם מוכנים לשלם מחיר יקר יותר ובה בעת ליהנות ממצבר בעל איכות ברמה עולמית, לכו על בוש או ורטה. כך או כך מצבר לרכב דייהטסו סיריון יעבוד למשך 3-4 שנים לכל היותר, כשהוא יחזיק זמן רב יותר ככל שתשמרו עליו טוב יותר.

כמה עולה מצבר לסיריון?

מכיוון שמדובר במצבר עם עוצמה חלשה יחסית – ובאמת שלא צריך יותר מזה בשביל הסיריון – מחירו הוא מבין הזולים ביותר שיש אצלנו. מחיר מצבר לדייהטסו סיריון 2002 מתחיל ב-370 שקלים, וזה כולל הגעה עד הבית להחלפת מצבר ישן בחדש וכן תקופת אחריות מטעם היצרן. אפשר להזמין מאיתנו מצבר במחיר זול אף יותר אם תקופת אחריות היא לא דבר שמשנה לכם יותר מדי – מצבר לדייהטסו סיריון 2011 משומש יד שנייה. אמנם המצבר הזה לא מגיע חדש מהאריזה, אך הוא בהחלט יעשה את העבודה אם אתם מחפשים מצבר זמני שיעזור להתניע את הרכב ובמחיר זול – החל מ-170 שקלים, כולל החלפה.

 

איך לשמור על מצבר של סיריון לאורך זמן?

אם יש לכם דגם ישן של סיריון 2005, כל עוד הרכב עובד היטב עד היום, אתם בטח רוצים לוודא שאותו דבר יקרה עם גם המצבר שאתם רוכשים. בשביל שזה אכן יהיה כך, עליכם לטפל בו כמו שצריך הן אם רכשתם מצבר חדש והן אם הזמנתם מצבר יד 2 מחודש. את זה תעשו בעזרת כמה טיפים שכל מי שמבין קצת בחשמלאות רכב מכיר.

דבר ראשון, אם אתם לא משתמשים באופן קבוע ברכב, דאגו להניע אותו אחת לשבוע ולצאת איתו לסיבוב קטן בשכונה. זה יעזור להטעין את המצבר. אם אינכם יכולים לעשות זאת – למשל אם אתם טסים לחו"ל ומשאירים את הרכב בחנייה לתקופה ארוכה – דאגו להוציא ממנו את המצבר ולאחסן אותו במחסן מוצל וקריר.

למה כל אלה חשובים? מכיוון שכל סיריון – 2007 או כל שנתון אחר – משתמש בכוח החשמלי שהמצבר מספק אפילו כשהוא כבוי. לאורך זמן זה שואב מהמצבר את כל כוחו, עד שמגיע היום שבו אתם מנסים להתניע את הרכב ושום דבר לא קורה – המצבר נותר ריק לגמרי מכוחות.

כל הזכויות שמורות © 2019 טופ מצברים לרכב

התקשרו עכשיו
דילוג לתוכן