מצבר למשאית Varta - טופ מצברים - החלפת מצבר עד הבית!

מצבר למשאית Varta

מצבר למשאית Varta

קטגוריה:
  • תיאור

תיאור

משאית הינה כלי רכב אשר כמות האנרגיה שהוא צורך הינה גדולה במיוחד, בנוסף בזכות היותו רכב מאסיבי דרוש מצבר חזק אשר יעמוד בדרישות הכוללות של המשאית אשר ברשותכם. הבחירה האולטימטיבית עבור משאיות הינה מצברי Vartaאשר ידועים ביכולת שלהם לבצע קיבולת גדולה ביותר של אנרגיה בו זמנית ובנוסף לכך לשמש כמצבר רגיל חזק ויציב אשר לא יפגע במשאית שלכם.
הבחירה במצברי מגה וואט הינה חשובה מאוד אך יש לפעול בתבונה ולא לנהוג בפזיזות. עליכם לוודא שהמשאית אשר ברשותכם אכן מצריכה שימוש במצבר מסוג זה, העלות של מצברי מגה וואט הינה גבוה מעלותו של המצבר הרגיל ולכן עליכם להיות בטוחים שאתם אכן צורכים מספיק אנרגיה והרכב שלכם נוסע מספיק על מנת להיות זקוק למצברים מסוג זה.היתרון בבחירה במצברים אלה על פני המצברים הרגילים הינו היכולת של המצברים הללו לספק כוח התנעה ראשוני אשר גדול ב-30% מן המצברים הרגילים שכולנו מכירים, בנוסף ניתן להגיע לביצועים אלה גם בתנאים קשים של גשם ? דבר שחשוב במיוחד לנהגי משאיות אשר מבלים את רוב השעות שלהם בנהיגה על הכביש בכל תנאי מזג האוויר.מצברים לרכב ומצברים למשאיות מתוצרת של חברת מגה וואט מאפשרים בקרה מוחלטת וידיעה מלאה על מצב המצבר ? בזכות המערכת המיוחדת אשר מותקנת במקביל לרכישת המצבר יינתנו איתותים אשר יודיעו מהו המצב הטעינה של המצבר וכמה עוד דרוש להטעין אותו עד שהוא יהיה מלא ויוכל לספק לכם את המיטב ממנו.

בשנים האחרונות חלה עלייה בכמות הטכנולוגיה אשר ניתן להכניס אל הרכב הפרטי או אל המשאית שלכם ? בין אם זה מכשירי וידיאו שונים ומגוונים ועד מצלמות ומכשירי הקלטה. הבחירה במצבר מסוג Varta יבטיח את היכולת שלו לצבור את כל כמות האנרגיה ולספק אנרגיה בחזרה אל המכשירים החשמליים. במידה ולא תבחרו במצברים אלה ותחליטו להמשיך עם המצברים הרגילים תהיו חשופים לסיכויים גבוה שהמצבר אשר ברשותכם פשוט יקרוס. מצברים הינם הלב הפועם של המשאית שלכם ולכן עליכם להשקיע את המיטב על מנת לקבל בחזרה את הביצועים ואת היכולות הטובות ביותר מן המצבר שלכם.

התקשרו עכשיו
Waze
דילוג לתוכן