לפרטים חייגו:

מצבר בוש

הכירו לעומק את מצברי בוש

למה חברת בוש נחשבת למומלצת בתחום המצברים, אילו סוגי מצברים יש לה ומה המחיר שלהם? המשיכו לקרוא וגלו את התשובות..

רכבים מודרניים מאובזרים בשלל טכנולוגיות חדשות שמטרתן לשפר את איכות ובטיחות הנסיעה, אך כל אלה דורשות אנרגיה רבה, ולכן המצברים של פעם או מצברים זולים כבר לא עומדים בסטנדרטים של היום. חברת Bosch מודעת לכך היטב, ולכן על מצבר בוש מחיר לעולם לא יהיה זול, אך האיכות תמיד תהיה מובטחת. רוצים לדעת מה הופך את המצברים של בוש למומלצים ומה המאפיינים של כל אחד מהם? אנחנו בחברת Top מצברים הכנו עבורכם מדריך מצברים של בוש כדי שתוכלו לעשות רכישה בצורה חכמה יותר ובמחירים נוחים ומשתלמים (עיינו במחירון המצברים המלא שלנו כאן).

מצברי בוש במחירים הכי זולים ומשתלמים שיש!
החלפת מצברי Bosch ישנים בחדשים בשירות עד הבית
שירות בפריסה כלל ארצית
עובדים בכל שעות היום והלילה – 24 שעות!

לפרטים ובירורים והצעת מחיר חייגו: 050-999-3572

מצבר בוש בזול
קודם כל – כמה מילים על חברת Bosch

את השם Bosch אתם ככל הנראה כבר מכירים מתחום מוצרי החשמל הביתיים, אך החברה הגרמנית החלה את פעילותה המסחרית עוד בשנת 1886, כשיצרה את המגנטו החלש הראשון למנועי גז. בשנת 1922 חברת בוש עשתה את צעדיה הראשונים בייצור מצברים איכותיים למכוניות, ואט אט החלה להשתכלל ולהתחיל לייצר גם מצברים לשימוש מחוץ לרכבים, אך עד היום היא עדיין בולטת בעיקר בתחום הרכב. למעשה, מדובר בספקית חלקי החילוף והרכיבים הגדולה ביותר בעולם לתעשיית הרכב, והיא מתמחה בכל סוגי הרכיבים למכוניות, כולל רכיבים אלקטרוניים, לכן ראוי שתתמחה גם באספקת האנרגיה להם. יבואן מצברי בוש בישראל הוא חברת לדיקו, שקשריה עם החברה הגרמנית החלו עוד בשנת 1965.

מצבר בוש agm S6 – למערכות START & STOP

במצברים אלה חברת בוש מספקת עוצמה גבוהה לצד יכולות אחסון אנרגיה על ידי מערכת הברקסים. כתוצאה מכך המצבר יכול לספק אנרגיה באופן תמידי לרכב, ויש למצברים האלה כמה יתרונות ברורים ביחס למצברים אחרים:

אורך חיים ארוך באופן משמעותי מזה של מצברים אחרים.

אספקת אנרגיה תמידית אפילו בנסיעות קצרות עם הרבה עצירות ובזמן מנוחה.

עוצמה גבוהה בהנעה, אפילו ברכבים עם ציוד חשמלי רב ומתקדם.

√ כאשר מחליפים את המצבר למכונית, ניתן להתקין אותו בכל תנוחה, ללא נזילות וללא צורך בתחזוקה.

מצברים BOSCH מסוג S5 עם טכנולוגיית EFB

גם המצברים האלה מתאימים לרכבי START & STOP, אלא שכאן מדובר  במצבר זול יותר שבעצם מגשר בין הטכנולוגיה של ה-S6 לזו של המצברים הסטנדרטיים. המצבר הזה מתאים לשימוש בכל מזג אוויר ולא מאכזב בהנעה.

אורך חיים ארוך ביחס לזה של מצברים רגילים, אך נמוך יותר מזה של ה-S6.

הנעה מוצלחת גם במצבי טמפרטורה קיצונית או ברכבים עם ציוד אלקטרוני רב.

נטען היטב גם במהלך נסיעות קצרות.

אינו דורש תחזוקה ומוגן מפני דליפות, כל עוד הוא נמצא בזווית של עד 55 מעלות.

מצבר בוש 60 אמפר S3 / S4 / S5

המצברים האלה מתאימים לרכבים ישנים – כאלה שבהם החלונות נפתחים באופן ידני למשל. יחד עם זאת, עדיין מדובר במצברים איכותיים שמשמשים לאורך זמן ולא מאכזבים, וניתן למצוא אותם בכל מידות האמפר הנדרשות, לרבות מצבר בוש 90 אמפר ואף יותר.

מצברים בטיחותיים בכל תנוחה שיהיו בה.

מגיעים עם כיסוי אטום שמונע דליפות אלקטרוליטים.

קלים להתקנה ומעוצבים כך שניתן יהיה גם לשנע אותם בקלות.

לא מצריכים תחזוקה.

כמה עולים מצברים של בוש?

אנחנו ממליצים לכם לעשות על כל מצבר בוש השוואת מחירים ולהתייעץ איתנו לגבי התאמת מצבר לסוג האוטו שלכם, משום שאתם תגלו שמצברים שונים של החברה יעלו לכם מחיר שונה, וחשוב שתעשו בחירה נכונה, אך בה בעת לא יקרה. בעוד שעל מצבר בוש 70 אמפר מחיר יכול להגיע ל-640 שקלים למשל, על מצבר בוש 100 אמפר מחיר שתשלמו יהיה גבוה יותר ויעמוד על כ-860 שקלים – אותו מחיר תקף גם לרכישת מצבר בוש 95 אמפר.

כל הזכויות שמורות © 2019 טופ מצברים לרכב

התקשרו עכשיו
דילוג לתוכן