לפרטים חייגו:

מצברים משומשים

מצברים משומשים

מצבר משומש לרכב יד 2 – לא חייבים לקנות חדש

מצבר לרכב הוא ההתקן שמאפשר לרכב לפעול. מצבר הוא למעשה הבטרייה של הרכב. אך ורק כשיש בטרייה איכותית, טעונה ותקינה, ניתן להפעיל את הרכב בהתאם. לכן, יש לדאוג תמיד לנוכחות של מצברים משומשים לרכב שהינם תקינים ומוכנים לפעולה. בהתאם, הרבה פעמים כשהרכב שלנו לא מתניע, הצעד הראשון יהיה לטפל במצבר שלו. בעזרת הטענת מצבר לרכב על ידי רכב אחר, ניתן לעיתים להחזיר את הרכב לחיים. אולם, הרבה פעמים, מצבר שנהרס לא בר תיקון דיו ואין הרבה ברירות מלבד להחליף מצבר קיים במצבר משומש כחדש המתאים לצרכים של הרכב.

עלות של מצברים משומשים לרכב

העניין הוא שקניית מצברים לרכב יכולה להיות עסק יקר למדי. הרבה פעמים נדרש לשלם סכום שיעמיד את כל השווי של הרכב בסימן שאלה. כמו כן, נדרשת התקנה של המצבר והרבה תפילות שהוא אכן יחזיק מעמד ויקפיץ את תפקוד הרכב שלנו. למרבה הצער, היות ומצברים יכולים להיות עסק כל כך יקר, אנשים שונים מוותרים על איכות הנסיעה שלהם כדי למנוע הוצאה גדולה שכזו. למרבה הפלא, ישנו פיתרון עבור יוקר הקנייה של מצבר לרכב. פיתרון זה יכול להציל אתכם ולאפשר לכם להחזיר את הרכב לתפקוד. הפתרון הוא כמובן מצברים משומשים.

מצברים משומשים למכירה יד 2 לרכב

מצברים משומשים הינם מצברים לכל דבר אולם הם אינם חדשים והם שמשו כבר עבור רכב או רכבים בעבר. היות שכך, הם עולים הרבה פחות כסף מאשר מצבר לרכב שהוא חדש לחלוטין. כמובן שיש כאן עניין של לקיחת סיכון מסוימת. אולי המצבר כבר הגיע לסוף תקופתו, אולי הוא עובד טוב עכשיו אבל עוד מעט או כבר ייהרס לחלוטין, אולי הוא עבר טיפול “קוסמטי” ולא משמעותי מספיק ועוד. לכן, אנו מספקים מצברים משומשים למכירה רק במקום כמו – “טופ מצברים”.

“טופ מצברים”- המקום שלכם עבור מצברים יד 2

מצברים לרכב יכולים להיות יעילים ומעולים גם אם הם משומשים. אם תשכילו לקנות אותם במקום כמו “טופ מצברים”, המוביל בתחום זה של מצברים לאופנוע, לרכב, למשאית וקלנועית, ידוע במידת האמינות הגבוהה שלו ובביטחון שהוא משרה בלקוחות – תוכלו להיות בטוחים שגם חסכתם הרבה מאד כסף וגם זכיתם במצבר מעולה לרכב שלכם.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

[contact-form-7 id="2236" title="page Bottom Form"]

כל הזכויות שמורות © 2019 טופ מצברים לרכב

התקשרו עכשיו
דילוג לתוכן