לפרטים חייגו:

מצברים בעתלית

מצברים בעתלית עד הבית 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע
המצבר שלך החליט לתקוע את הרכב שלך בדיוק בזמן הכי לא נוח שיש? אין שום בעיה! צוות טופ מצברים יגיע עד אליך, תוך חצי שעה בלבד מרגע השיחה אלינו ויחליף לך מצבר בעתלית במהירות, ביעילות ולא פחות חשוב – במחירים מחשמלים!

החלפת מצברים בעתלית לרכב, אופנוע, טרקטורון, אוטובוס ועוד
החל מ-400 ש"ח
אפשרות הגעה עד בית הלקוח בתוספת תשלום סמלית
מצברים מקוריים עם אחריות מלאה
אפשרות לבקש מצברים משומשים או מחודשים לרכב באזור עתלית – כל סוגי הרכבים!


לקבלת ייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות חייגו לטלפון:
050-999-3572

מצבר לרכב בעתלית

איך מתבצעת החלפת מצברים בעתלית?

רגע לפני החלפת המצבר, צריך להבין מה התפקיד של המצבר ברכב. המצבר הוא הסוללה של הרכב ואחראי לספק חשמל לכלל מערכות הרכב. בנוסף, יש לו תפקיד נוסף שלא כולם מכירים והוא יצירת הניצוץ שמניע את הרכב. אלו שני תפקידים חשובים מאוד בתפקודו של הרכב ולכן כדאי להתייחס למצבר ברצינות ולשכור אנשי מקצוע מומחים שייעצו לך על מצבר חדש בעתלית.

החלפת מצבר בעתלית שלב אחר שלב

כשהמומחים שלנו יגיעו אליך, הם לא יחליפו את המצבר שלך מיד בהגעה אלא יעברו תהליך קצר אך אפקטיבי:
בדיקת המצבר הקיים היא בדיקה הכרחית שתחסוך לך לא מעט כסף. יכול מאוד להיות שהמצבר התרוקן מכל סיבה שהיא ואז אין טעם להחליף לך מצבר אלא רק להטעין את המצבר הקיים ולסיים את הסיפור.
בדיקת חיבורי המצבר היא הבדיקה הבאה שהמומחים שלנו יעשו לאחר שהם יבדקו את המצבר שלך. יכול מאוד להיות שהמצבר תקין אבל לא זורם מספיק חשמל למערכות הרכב בגלל קורוזיה, חיבורים רופפים וכו׳.
לאחר שתי הבדיקות האלו, רק אחרי שהמומחים יבינו שהבעיה היא במצבר הם יתפנו להחליף לך את המצבר ותוך כמה דקות כל האירוע יהיה מאחוריך.
לאחר התקנת המצבר החדש, המומחים שלנו יוודאו את התקינות שלו ויבדקו את המצבר כשהוא כבר מותקן אצלך ויאחלו לך נסיעה טובה, חלקה ותקינה.

איך לדעת אם הגיע הזמן להחליף מצבר בעתלית?

רגע לפני שהוא שובק חיים, המצבר ישלח לך רמזים עבים וכל מה שיש לעשות הוא זה רק לשים לב אליהם. בשביל לקלוט את הרמזים האלו לא צריך ידע טכני משום סוג אלא רק שימת לב לפרטים.
– מערכות חשמל לא מתפקדות זה סימן לכך שהמצבר אוטוטו נגמר. המזגן לא מקרר כמו שצריך? האורות לא חזקים כמו שהם היו? האזעקה מקרטעת? כנראה שהמצבר לא שולח מספיק חשמל והוא עומד לסיים את מעגל החיים שלו.
– קשה לך להניע את הרכב? כפי שכתבנו, המצבר אחראי לשלוח את הניצוץ שמניע את הרכב ולכן אם הרכב מגמגם בהנעה, יכול להיות שהמצבר גמור. אגב, הבעיה יכולה להיות גם באלטרנטור אז שווה לבדוק גם אותו.
– לא החלפת מצבר מעל לשלוש שנים? ככל הנראה המצבר שלך בימיו האחרונים, אבל לא בטוח. אנחנו ממליצים לך לקפוץ לחשמלאי רכב ולבדוק את המצבר.

כמה עולה מצבר בעתלית?

מגוון המצברים לרכב שאנחנו מחזיקים אצלנו בטופ מצברים יבטיח שנמצא לך את המצבר המושלם לשימושים שלך ברכב, במחירים זולים ועם אחריות מלאה!

יצירת קשר עם TOP מצברים:
טלפון: 050-999-3572

כל הזכויות שמורות © 2019 טופ מצברים לרכב

התקשרו עכשיו
דילוג לתוכן