לפרטים חייגו:

מצברים בחדרה

מצבר בחדרה לכל סוגי כלי הרכב
כבר לא צריך לחייג לגרר ולשלם הון תועפות על החלפת מצבר בחדרה!
טופ מצברים מציגים – מצבר עד הבית בחדרה תוך חצי שעה בלבד מרגע שיחת הטלפון ובמחירים נמוכים משמעותית מהמחירים שהגרריסט והמוסך יציעו לך. נתקעת עם הרכב? אנחנו מזמינים אותך להתקשר אלינו כבר עכשיו ונחלץ אותך במהירות, ביעילות ובזול!

החלפת מצברים בחדרה לרכב, אופנוע, טרקטורון, אוטובוס ועוד
החל מ-400 ש"ח
אפשרות הגעה עד בית הלקוח בתוספת תשלום סמלית
מצברים מקוריים עם אחריות מלאה
אפשרות לבקש מצברים משומשים או מחודשים לרכב באזור חדרה – כל סוגי הרכבים!


לקבלת ייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות חייגו לטלפון:
050-999-3572

מצבר לרכב בחדרה

אילו שירותים כלולים בהחלפת מצבר בחדרה?

החלפת מצבר היא לא רק תשלום על מצבר וזהו, אלא מתחילה הרבה לפני שאיש הצוות שלנו יחליף לך את המצבר פיזית. הרי יש לא מעט מצברים בחוץ, אז איך אפשר לדעת איזה מהמצברים יתאים לך? כדי להבין את הסוגיה הזו, יש לנו שלושה שלבים –

בדיקת המצבר הקיים:
יכול מאוד להיות שהמצבר שלך גמור, אבל באותה נשימה יכול מאוד להיות שהוא פשוט התרוקן וצריך זריקת אנרגיה כדי לחזור לפעילות. כדי לחסוך לך לא מעט כסף על מצבר חדש בחדרה אנחנו קודם כל נבדוק את המצבר הקיים שלך ורק אם הוא באמת גמור, נחליף לך למצבר חדש.

בדיקת המערכות התומכות של המצבר:
גם המערכות התומכות של המצבר נשחקות עם הזמן ועלולות לגרום למצבר להיראות כאילו הוא גמור. זו הסיבה שאנחנו נריץ בדיקה על מכלול חיבורי המצבר – כבלים, חיבורי המצבר לרכב, קורוזיה על המצבר עצמו ועוד.

התאמת מצבר לרכב:
התאמת המצבר נחוצה מאוד כדי לספק לך את המצבר המושלם עבורך. כי יש לא מעט מצברים בשוק, בעוצמות ובמחירים שונים, שיכול להיות שמתאימים לך אבל לא נחוצים לך ואנחנו נסביר:
רכב אחד יכול לעבוד קשה יותר וקשה פחות. לדוגמה, רכב שישמש לנסיעות עירוניות של עבודה / בית / סידורים בלי טיולים ארוכים יותר מדי לא צריך מצבר עוצמתי מדי מכיוון שמערכות הרכב לא מתאמצות. לעומת זאת, אותו הרכב רק בשימושים מאמצים יותר כן יחייב מצבר חזק כדי לתמוך במערכות הרכב שיעבדו קשה כמו מיזוג, מערכות סאונד וכו׳.

חלק אינטגרלי מהתאמת המצבר הוא מן הסתם התקציב שיש לך למצבר חדש. כדי שנמצא את המצבר המושלם עבורך, אנחנו נבקש להבין את התקציב שיש ברשותך ויחד עם הנתונים האלו נרכיב לך מצבר מנצח.

כמה עולים מצברים בחדרה?

כמו ברוב המוצרים הקיימים בשוק, גם במצברים ישנם טווחי מחירים שונים. מעבר למותג המצבר עצמו, פקטור נוסף שמשפיע מאוד על המחיר הסופי היא האחריות על המצבר. ניתן לרכוש אחריות לחצי שנה, שנה ושנה וחצי כשהמחיר עולה בהתאמה. כפי שהבנת מתהליך התאמת המצבר, גם תעודת האחריות היא חלק מהשיקלול של התאמת המצבר החדש שלך ולכן כמובן שניקח את זה בחשבון. בנוסף, כדי לחסוך לך זמן יקר, אנחנו מציעים שירות מצבר עד הבית בחדרה אשר במסגרתו אחד המומחים שלנו יגיע אליך, יבדוק את המצבר שלך ויחליף לך אותו במידת הצורך כך ששגרת היום שלך לא תפגע בכלל!

יצירת קשר עם TOP מצברים:
טלפון: 050-999-3572

כל הזכויות שמורות © 2019 טופ מצברים לרכב

התקשרו עכשיו
דילוג לתוכן