לפרטים חייגו:

מצברים בזול

מצברים בזול עד בית הלקוח

אנשים רבים נרתעים מהרגע שבו המצבר שלהם שובק חיים ומפסיק לעבוד, משום שהם מודעים לכך שכעת עליהם להוציא כמה מאות שקלים לרכישת מצבר חדש. לא רק זה, אלא שצריך לדאוג גם לשנע את הרכב למוסך קרוב שבו יוכלו להתקין את המצבר, אך בעזרתנו תוכלו להרוג 2 ציפורים במכה אחת. אנחנו בטופ מצברים נספק לכם מצברים בזול לכל סוגי הרכבים ונביא אותו עד אליכם בעלות שתפתיע אפילו אתכם! אצלנו תמצאו מצברי שנפ בזול, פרימיום, סטארט אפ או ורטה ונגיע אליכם מעכשיו לעכשיו בלי שתצטרכו להתעכב.

מצבר בזול כולל אחריות לכל סוגי הרכבים והאופנועים!
אז למה אנחנו?
שירות עד הבית
החל מ-460 ש"ח למצבר
אחריות על כל סוגי המצברים
שירות לרכב, אופנוע, קטנוע, טרקטורון, קלנועית ועוד

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 050-999-3572

מצברים בזול

מצבר לרכב בזול לכל סוגי הרכבים

הרכבים שלהם ניתן להזמין מצברים זולים של 40 אמפר הם יונדאי אטוס, דייהטסו, סיריון, הונדה ג'אז ופונטו ספייס – עבורם תשלמו מחיר משתלם במיוחד, אך ניתן לרכוש גם מצברים 50 אמפר לפונטו, פיג'ו 205 / 206, יונדאי גטס או יאריס במחיר של 460 שקלים בלבד!

 

מצבר לאופנוע בזול לכל סוגי האופנועים והקטנועים

מצברים לקטנועים ואופנועים הם זולים במיוחד, שקיבול האמפר שלהם יכול לנוע מ-2.3 עד 32 בלבד. לכל דגם אופנוע מתאים מצבר אחר, למשל אם אתם מחפשים מצברים בזול לאופנוע מוטוגוצי NTX 1200 V8  עם נפח מנוע 1,151 סמ"ק יתאים לכם מצבר של 18 אמפר, אך לאופנוע הרלי דיווידסון אולטרה קלאסיק עם נפח מנוע 1,585 סמ"ק תצטרכו מצבר עוצמתי יותר של 30 אמפר.

 

מצבר למשאית בזול – איזה מצברים?

משאיות ואוטובוסים צריכים מצבר חזק במיוחד עם 100-220 אמפר. למשאית איווקו, אטגו, וולבו או רנו למשל מתאים לרוב מצבר 125 אמפר, בעוד שלמשאיות דאף, סקניה ומרצדס לעיתים קרובות יש צורך במצבר חזק של 165 אמפר. על כן סוג המשאית ישפיע על סוג המצבר שתצטרכו וכך גם על מחירו, אך תוכלו לסמוך עלינו שנדאג לכם למצבר משאית הזול ביותר, שאיכותו לא פחות טובה מזו של מצבר במחיר יקר.

 

מצבר בזול יד שנייה

רוצים להוריד עוד יותר ממחיר המצבר שתזמינו? תוכלו לרכוש מצבר משומש שיחזיק למשך כחצי ממשך החיים של מצבר חדש, אך יעלה גם בחצי ממחירו. מצברים בזול יד 2 אפשר לרכוש דרכנו בעלות של 180 שקלים בלבד, ולא חייב אפילו להגיע עד אלינו – אנחנו נתקין את המצבר איפה שהרכב שלכם נמצא תוך מספר דקות ואתם תוכלו להמשיך בדרככם.

כל הזכויות שמורות © 2019 טופ מצברים לרכב

התקשרו עכשיו
דילוג לתוכן