לפרטים חייגו:

כמה עולה מצבר?

אנשים רבים אשר פונים למוסך חוששים שמא המוסכניקים אשר נמצאים שם ינסו לגזור עליהם קופון עקב היותם חסרי ידע בתחום של תיקון רכב. אנשי מקצוע רבים בעיקר בתחום הרכבים מנצלים את תמימותם של הלקוחות שלהם על מנת לצייר מצב חמור יותר מהמצב הקיים, ובכך בעצם לגרום ללקוחות שלהם לשלם להם סכום גבוה יותר מן הסכום אשר היה נדרש מלכתחילה.

אחת הבעיות הנפוצות ביותר שלשמה עלינו להיכנס למוסך לעיתים תכופות הינה בעיה בנושא של מצבר לרכב. המצבר הינו החלק החשוב ביותר ברכב, וכאשר אנו נתקלים בבעיה במצבר עלינו לפנות למוסך הקרוב על מנת להביא לכך שהרכב יטופל במהירות ובסופו של דבר הנזק אשר יגרם למצבר יהיה נמוך ככל האפשר.

נכון להיום ישנו מגוון הקשור לכל הנושא של המצברים לרכב, ולכן גם פה קיים סיכוי שהמוסכניקים ינסו להביא לכך שתשלמו יותר מן הממוצע. עלותו של המצבר לרכב אינה אחידה ומשתנה בהתאם למפרט של כל מצבר ומצבר, חשוב מאוד שתגיעו מוכנים ותעשו סקר שוק קצר ותלמדו את המחירים של כל המצברים ותבררו איזה סוג הינו המתאים ביותר עבור הצרכים שלכם.

במידה ובוחרים במצבר חדש, טווח המחירים יכול לנוע בין 500-1000 שקל למצבר ? כמובן שהמחירים מאוד נזילים וכל בית עסק יביא לכם מחיר שונה למצבר. ולכן השיטה הטובה ביותר הינה לבדוק בכל העסקים אשר נמצאים ברדיוס שלכם ובכך תבטיחו באופן טוב יותר את הסיכוי שתקנו את המצבר במחיר הזול ביותר.

ישנה אפשרות נוספת אשר עשויה להוזיל בעלויות אך כרוכה בסיכון לא קטן ? קניית מצברים משומשים. היתרון הקיים בבחירה באופציה הזאת הינו ברור והוא במחיר, מדובר במצברים שתרכשו במחיר זול יותר עקב היותם משומשים באופן טבעי. אך קיים גם סיכון וחסרון לא קטן בבחירה באופציה הזאת, ישנו סיכוי שתרכשו מצבר בעייתי אשר יגרום לבעיות רבות ולטווח הרחוק העסקה לא תהיה יעילה כלל עבורכם.

אופציה שלישית ואחרונה שבה תוכלו לקנות מצברי רכב הינה דרך האינטרנט. בשנים האחרונות קמו אתרים רבים אשר מציעים את האופציה של רכישת מצברי רכב דרך האינטרנט, הקנייה דרך האינטרנט תבטיח רכישה של מצבר חדש במחיר שלרוב יהיה זול יותר מהמחיר בחנויות ובבתי העסק השונים. ישנם אתרי אינטרנט אשר מספקים מצברים לרכב במשלוח עד פתח הבית ? דבר שמביא לרכישה במחיר נוח ולא פחות חשוב למנוע מאיתנו את הצורך להגיע לחנות ולרכוש בעצמנו את המצבר.

כל הזכויות שמורות © 2019 טופ מצברים לרכב

התקשרו עכשיו
דילוג לתוכן