החלפת מצבר לרכב

החלפת מצבר לרכבהחלפת מצבר לרכב מחיר הכי זול!

מצברים לרכב אפשר לדמות בצורה הטובה ביותר אל הלב של הרכב, בזכותם בעצם ניתן להסיע את הרכב בקלות וביעילות והרכב סופג מהם את האנרגיה שמאפשר לו לבצע מספר פעולות במקביל בזמן הנסיעה ולספק את מקור החשמל למזגן, אורות ולכל הדברים שלהם הוא נזקק. כיום ניתן לספק כמות גדולה במיוחד של אנרגיה באמצעות מצבר לרכב אך כיצד נדע באופן וודאי שהבעיה בה אנו נתקלים, מקורה מהמצבר?

קשה מאוד לדעת מה מקור הבעיה, מבלי להתייעץ עם מוסכניק או כל איש מקצוע אשר מתמחה בתחום. אך לעיתים ניתן לדעת בוודאות אילו בעיות מגיעות מהמצבר ואילו בעיות לא מגיעות מהמצבר.

במידה ונתקלתם בבעיה שמקורה במערכת ההתנעה של הרכב, סביר להניח שהבעיה מגיע באופן טבעי מהמצבר וכנראה יש צורך בהחלפת מצבר. המצבר הינו אחראי על התנעת הרכב, ולכן אם נתקשה להתניע אותו רוב הסממנים יפנו אותנו אל מקור ההתנעה.

החלפת מצבר לרכב בבית הלקוח – איך תדעו שהגיע הזמן להחליף?

מצברים הינם גוף אשר אמור להחזיק למשך תקופת זמן ארוכה, כמובן כל זאת אם הוא מגיע חדש היישר מהיבואן. במקרים בהם אנו קונים מצברי רכב משומשים, ניתן להסיק כמעט בוודאות שמרבית הבעיות יגיעו מאותו מצבר משומש. ניתן למנוע את הבעיות הללו מראש ? על ידי החלפת המצבר אחת לכמה זמן. לרוב קשה להגדיר את ההמלצה הטובה ביותר בנוגע להחלפת המצבר, עקב השוני המתקבל מכמות השימוש ברכב ומסוג המצבר בו אתם משתמשים. אך לרוב העדפה היא להחליף את המצבר אחת לשנתיים עד שלוש שנים גם אם אין במצבר בעיה. החלפת המצבר עשויה למנוע בעיות או נזקים עתידיים שעשויים לתפוס אתכם לא מוכנים לקראתם.

מצבר לרכב עשוי לעיתים לבצע גם סימנים מקדימים המעידים את שחיקה מתקרבת שלו. לכן חשוב מאוד שתשימו לב לכל מיני רעשים אשר נשמעים בעת נהיגה ברכב, בעיות בהתנעה שלעיתים ייקחו זמן רכב ממה שאתם רגילים או אפילו בעיות בעוצמה של המזגן או של האורות ברכב אשר מעידים את היחלשותו של המצבר עצמו. אותם סימנים הם בעצם לרוב הכנות לקראת הישחקות טוטאלית של המבצר שעשויה להתרחש בכל רגע.

החלפת מצבר עד הבית – כמה זה עולה?

כמה עולה החלפת מצבר? אצלנו המחיר הזול ביותר ומתחיל ב-360 ש"ח.
ברור לכולם שעל מנת לזכות בתשומת ליבו של הלקוח, היצרנים או המשווקים המורשים של מצברים לרכב חייבים לשנות ולחדש על מנת לעקוף את יריביהם הרבים. אחד החידושים הנפוצים והמבוקשים ביותר הינו שירות חדש שהופק על ידי מספר יצרניות של מצברי רכב והוא: שירות החלפת מצבר עד הבית. רבים נוטים להסכים באופן מידיי מבלי לדעת האם עסקה שכזאת אכן משתלמת?

החלפת מצבר לרכב בבית הלקוח

שירות החלפת מצבר לרכב בבית הלקוח הינו קל ונוח באופן ניכר, במקום להיתקע במוסך במשך שעות רבות או לבזבז זמן יקר בהמתנה שהמוסכניק יתפנה. באמצעות שיחת טלפון אחת ניתן לחסוך את כל כאב הראש על ידי הגעתו של מוסכניק עם המצבר החלופי עד לביתכם. היתרון הראשון הקיים בבחירה באופציה הזאת הוא הנוחות, אינכם צריכים לעשות דבר או לנסוע עם גרר עד למוסך, אלה מחכים בבית שלכם עד אשר המוסכניק יגיע אליהם ותקבלו טיפול אישי עד להחלפת המצבר.

בנוסף גם תפקיד הזמן משחק פה תפקיד עיקרי, אנשים רבים ממהרים על מנת להספיק את המשך היום שלהם ? ולמנוע עד כמה שניתן איחור בלוח הזמנים. שירות של החלפת מצבר עד הבית, לרוב תחסוך זמן ניכר אשר עשוי להיות יעיל מאוד על מנת לא לגרום לעיכוב משמעותי בהמשך היום שלכם.

אומנם כמו בכל דבר, גם בשירות הזה ישנם מקומות בהם ניתן למעוד. לעיתים חברות אשר מספקות את השירות של החלפת מצבר בבית הלקוח, נוטים לגבות מחיר מופרז ולעיתים אף כפול מן הנהוג. כאשר אתם פונים אל חברה שתספק לכם שירות של החלפת מצבר לרכב עד הבית, חשוב מאוד שתבצעו סקר שוק ותהיו מודעים למחיר האידיאלי עבור שירות זה. בנוסף לעיתים עקב הצורך של המוסכניק להגיע עד הבית שלכם, הוא צפוי לדחות את ההגעה עד סוף היום שלו. חשוב מאוד שתקבעו עם המוסך טווח זמן מסוים שבמהלכו אמור אותו איש מקצוע להגיע אליכם על מנת להחליף לכם את המצבר. כך תוכלו לדעת באיזה שעה להיות בבית, ומתי תוכלו להמשיך בסדר היום שלכם כמתוכנן.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

שתפו עמוד זה

התקשרו עכשיו
Waze